Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Poznáme prvú Aprílovú PS Plus hru, Meet Your Maker

Meet Your Maker výjde 4. Apríla priamo do PS Plus ponuky.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Meet Your Maker

Behaviour Interactive, štúdio známe ako tvorcovia hry Dead By Daylight, dnes oznámili svoju novú hru Meet Your Maker. Tá vyjde už 4. Apríla a rovno sa objaví v PS Plus ponuke.

Meet Your Maker je post-apokalyptická first-person budovateľská hra, v ktorej sa všetko točí okolo vzácnej látky menom GenMat. Hráči sa k nej budú musieť prebojovať cez bľudiská a prekážky. Plot twist je však v tom, že jednotlivé pevnosti budú stavať ostatní hráči.

Jedna hra, dva režimy - Ste staviteľ, či nájazdník?

V prvom rade vás hra nechá hrať ako staviteľa. Meet Your Maker vám dá do ruky nástroje na to, aby ste postavili najlepšiu pevnosť, akú len viete. Existuje však jedno jediné obmedzenie - musí existovať cesta od začiatku ku koncu, čiže k nádobe s látkou GenMat.

Je len na vás, či postavíte prepracované bľudisko, alebo pevnosť, ktorá bude plná smrtiacich prekážok. Iní zas budú chcieť postaviť pevnosť, ktorá je nie len smrtiaca, ale aj dobre vyzerá. Aj na týchto hráčov tvorcovia mysleli. Aby to hráči nemali také ľahké, v pevnosti budete môcť rozostaviť stráže, ktorým navrhnete cestu a správanie.

Na druhej strane vás hra nechá hrať ako nájazdníka. Aj tu máte na výber z viacerých ciest, akými sa vydať. Môžete byť speedrunner, ktorý chce pevnosťou prebehnúť čo najrýchlejšie a spolieha sa len na svoje rýchle reflexy. Opačným príkladom je zas hráč, ktorý chce prehľadať celú pevnosť, zlikvidovať každú pascu či stráž. 

Skvelou správou je aj to, že hra vám dovolí hrať v kooperácií. Či už pri stavaní si zavoláte pomocnú ruku, alebo pri nájazde, je to len na vás. Hlavne, že sa spoločne zabavíte.

Meet Your Maker vychádza 4. Apríla na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One a Xbox Series S|X.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Meet Your Maker - Day 1 Release Trailer | PS5 & PS4 Games

Meet Your Maker - Day 1 Release Trailer | PS5 & PS4 Games

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (1)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry