Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Přehled Honor Band 6: Proč ho potřebujete?

Honor Band 6 je fitness tracker a chytré hodinky v jednom.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia
Honor Band 6 hodinky fitness tracker

Honor Band 6 je fitness tracker a chytré hodinky, které si získávají oblibu mezi fitness nadšenci, technicky zdatnými lidmi a lidmi, kteří dbají na své zdraví. Díky svému elegantnímu designu a špičkovým funkcím je Honor Band 6 dokonalým společníkem pro váš aktivní životní styl. Možná se tedy ptáte, čím je tak výjimečný? Pojďme se blíže podívat na funkce tohoto úžasného zařízení, abychom to zjistili!

Důvody, proč potřebujete Honor Band 6

Přesné sledování zdraví

Honor Band 6 obsahuje pokročilý monitor srdečního tepu, který přesně a nepřetržitě sleduje váš tep. Poskytuje také upozornění v reálném čase, když vaše srdeční frekvence překročí nebo klesne pod předem nastavené prahové hodnoty. Navíc může sledovat kvalitu vašeho spánku, aby vám pomohl identifikovat vzorce ve vašich spánkových návycích a podle toho se přizpůsobit. Honor Band 6 navíc monitoruje úroveň stresu měřením teploty vaší pokožky, což vám může pomoci lépe zvládat úroveň stresu a zlepšit celkovou pohodu.

Podpora fitness

Honor Band 6 přichází se 14 sportovními režimy, které vám umožní sledovat váš výkon při běhu, jízdě na kole, plavání nebo jakékoli jiné aktivitě, kterou si zvolíte. Zaznamenává všechna data, jako jsou spálené kalorie a ujetá vzdálenost, což vám umožňuje sledovat váš pokrok v průběhu času. Kromě toho zařízení nabízí také animované cvičební pokyny doplněné ilustracemi a HD videi, takže můžete efektivně cvičit, aniž byste museli opustit domov! Navíc díky funkci sledování celodenní aktivity můžete snadno sledovat kroky nebo schody, které jste během dne vystoupali, aniž byste museli ručně zadávat data do aplikace. To pomáhá zajistit, že i když zapomenete zahájit sledování před tréninkem, bude stále automaticky zaznamenáno!

Zůstaňte ve spojení se svými přáteli

Díky sociálním funkcím Honor Band 6 je zůstat ve spojení s přáteli snadnější než kdykoli předtím. S doprovodnou aplikací „Honor Watch“ se uživatelé mohou navzájem vyzývat, aby se účastnili soutěží nebo sdílet své pokroky ve cvičení na sociálních sítích. Můžete si dokonce nastavit připomenutí pro sebe nebo vytvořit cíle, které budete sledovat při cvičení s přáteli! A pokud někdo potřebuje pomoc během cvičení, může rychle odeslat nouzová upozornění jediným klepnutím na tlačítko na náramku.

Chytré funkce a konektivita

Honor Band 6 nabízí několik chytrých funkcí včetně upozornění na příchozí hovory/textové zprávy/e-maily na jeho jasně zbarveném AMOLED displeji spolu s možnostmi ovládání hudby, takže můžete zůstat ve spojení, aniž byste museli neustále kontrolovat telefon. Zařízení je také kompatibilní s telefony Android a iOS, které nabízejí přístup k Asistentovi Google a také Amazon Alexa pro hlasové příkazy, jako je nastavení připomenutí nebo přehrávání hudby přímo z náramku! A konečně také nabízí až 10 dní výdrže baterie na jedno nabití, takže vždy vydrží déle než většina ostatních podobných zařízení dostupných v současnosti na trhu!

Závěr

Celkově vzato, pokud hledáte spolehlivá 5g nositelná zařízení, která nabízejí skvělou přesnost spolu s užitečnými chytrými funkcemi, rozhodně zvažte pořízení Honor 6! Nejen, že poskytuje přesné sledování zdraví, ale také spoustu podpory fitness spolu s několika užitečnými chytrými funkcemi, díky nimž se odlišuje od jiných podobných zařízení, která jsou dnes k dispozici! Tak na co čekáš? Získejte jeden hned a začněte žít zdravější život s lehkostí!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry