Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Prekvapenie! Warner Bros. ohlásilo Wonder Woman hru

Komiksové hry sú teraz in, dočkáme sa aj Wonder Woman.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Wonder Woman trailer

Pred odovzdávaním cien The Game Awards sa éterom šírila obrovská kopa leakov, no túto hru nečakal nikto. Oznámenie Wonder Woman tak prišlo ako blesk z jasného neba.

O hre aktuálne moc toho nevieme. Poznáme len vývojárov, štúdio Monolith Productions. To si mnohí z vás môžu spájať s hrami ako Middle-Earth: Shadow of Mordor či Middle-Earth: Shadow of War.

Podľa popisu videa je to open-world singleplayer akčná adventúra práve po vzore predchádzajúcich hier od Monolith. Z nich si vypožičiava aj systém Nemesis - systém budovania vzťahov s nepriateľmi, ale aj spojencami. Diana sa vydá na cestu spojenia svojej rodiny Amazoniek ale čeliť bude aj nástrahám moderného ľudského sveta.

Momentálne nepoznáme dátum vydania a ani platformy, na ktoré by hra mala vyjsť. Z toho sa dá usúdiť, že Wonder Woman je v rannej fáze vývoja a na jej vydanie si ešte pár rokov počkáme. S najväčšou pravdepodobnosťou vyjde pre PC, Playstation 5 a Xbox Series S|X.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Wonder Woman - Game Announcement

Wonder Woman - Game Announcement

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený