Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Prekvapenie! Warner Bros. ohlásilo Wonder Woman hru

Komiksové hry sú teraz in, dočkáme sa aj Wonder Woman.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Wonder Woman trailer

Pred odovzdávaním cien The Game Awards sa éterom šírila obrovská kopa leakov, no túto hru nečakal nikto. Oznámenie Wonder Woman tak prišlo ako blesk z jasného neba.

O hre aktuálne moc toho nevieme. Poznáme len vývojárov, štúdio Monolith Productions. To si mnohí z vás môžu spájať s hrami ako Middle-Earth: Shadow of Mordor či Middle-Earth: Shadow of War.

Podľa popisu videa je to open-world singleplayer akčná adventúra práve po vzore predchádzajúcich hier od Monolith. Z nich si vypožičiava aj systém Nemesis - systém budovania vzťahov s nepriateľmi, ale aj spojencami. Diana sa vydá na cestu spojenia svojej rodiny Amazoniek ale čeliť bude aj nástrahám moderného ľudského sveta.

Momentálne nepoznáme dátum vydania a ani platformy, na ktoré by hra mala vyjsť. Z toho sa dá usúdiť, že Wonder Woman je v rannej fáze vývoja a na jej vydanie si ešte pár rokov počkáme. S najväčšou pravdepodobnosťou vyjde pre PC, Playstation 5 a Xbox Series S|X.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Wonder Woman - Game Announcement

Wonder Woman - Game Announcement

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry