Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Recenzie Resident Evil 4 Remake sú vonku!

Tak čo myslíte? Moderná klasika?

Profilový obrázok autora článku - Dominik Slavkovský Dominik Slavkovský
resident-evil-4-remake-wallpaper

Pri Resident Evil 4 nás nečaká nič prekvapivé. To však myslím v tom najlepšom zmysle slova, pretože recenzie hovoria presne rovnakým jazykom ako v roku 2005, tým majstrovským. Hra dopadla viac než dobre a na MetaCritic sedí na majstrovskom skóre 93.

Recenzie vyzdvihujú výbornú atmosféru, ktorá šľape rovnako dobre, ako pri originále, tentokrát je ale adekvátne modernizovaná. Veľkým plusom je aj odstránenie nelogických hrateľných častí, ktoré pôvodne hráčov len hnevali. Na mnohých miestach sú preč aj rýchle eventy, ktoré boli nahradené akčnými súbojmi v reálnom čase. 

Aj pohyb si prešiel potrebnými vylepšeniami, hra sa hrá tak, ako sme pri moderných tituloch zvyknutí, teda adekvátne plynulo. Vyzerá to, že sa môžeme tešiť na výborné hororové dobrodružstvo, tentokrát navyše najdlhšie zo série, ktoré poteší ako starých veteránov, rovnako tak aj nových hráčov.

Okrem toho, že ide o skvelý remake, niektorí o Resident Evil 4 hovoria, ako o úplne novom titule, najmä vďaka jeho kvalitám, ktoré sa vyrovnajú aj najlepším hrám dneskajška.

Resident Evil 4 Chainsaw demo

Capcom ohlásil a rovno aj vydal Resident Evil 4: Chainsaw Demo

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry