Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Resistor je nové pretekárske RPG, sledujte oznamovací trailer

Resistor vyzerá ako zaujímavý mix pretekania, RPG a otvoreného sveta.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Resistor Future Games Show 2023

Na Future Games Show sa nám ukázala aj úplná novinka s názvom Resistor. Ide o pomerne zaujímavý mix pretekania, RPG a príbehu odohrávajúceho sa v otvorenom svete.

Viac o hre vám prezradí oficiálny popis zo Steam stránky hry, ktorý nájdete nižšie. Pod textom nájdete aj oznamovací trailer.

Resistor, nové príbehové pretekárske RPG odohrávajúce sa v blízkej budúcnosti

Vítejte v roce 2060. Je to již delší doba, kdy se světové vlády zničily navzájem a na jejich místa nastoupily samostatné městské státy, kterým vládnou ligy mocných korporací. Uvnitř těchto hustě zalidněných městských metropolí si občané užívají životu v pohodlí a přebytku, odtrženi od drsné reality komunit, které se snaží přežít v nekonečných pustinách vnějšího světa.

Ve jménu „soutěživosti a přátelství“ se korporace střídají v pořádání ročních závodů pro masy. Staví ty nejlepší týmy s nejodvážnějšími závodníky, kteří proti sobě bojují v řadě vyčerpávajících závodů na život a na smrt. Hlavní výhra? Jednosměrná propustka k trvalému občanství a lepšímu životu uvnitř měst.

Aster bere letošní závody sponzorované společností Dekker Industries jako příležitost zajistit zdravotní péči, kterou potřebuje k záchraně své nemocné matky. Ale je život pod pozlátkem korporátní utopie Ethana Dekkera skutečně tak idylický, jak se zdá?

Souboj o stupně vítězů se brzy zvrhne ve válku o zničení systému! Seberte své spoluhráče, nakopněte plazmové motory a především VYTRVEJTE.

  • Živě zobrazený otevřený svět – vydejte se ve svém vozidle na cestu sluncem spálenou pustinou nebo prozkoumejte prašné základny a rozlehlé městské části.
  • Zúčastněte se vysokooktanových závodů – bojujte se svými spoluhráči v soutěžích s vysokými sázkami plných výbušných automobilových soubojů a kaskadérských kousků popírajících zákony gravitace.
  • Staňte se součástí rozsáhlého příběhu – přijímejte mise od velkého množství postav, zvyšujte svou reputaci, odemykejte další příběhové linie a různá zakončení.
  • Sejměte silné bossy – utkejte se proti největším soupeřům v duelech, ve kterých vítěz bere vše, a odemkněte nové schopnosti vozidel.
  • Rozšiřte své teritorium – využijte své rostoucí reputace a vylepšete svou základnu, rozvíjejte oblasti pod vaší kontrolou a otevřete nové lokace.
  • Veďte ten nejlepší závodní tým – najímejte spoluhráče, starejte se o vztahy ve svém rozvíjejícím se týmu. Podpořte spolupráci a odemkněte bonusy, které vám pomohou v závodech.

Resistor by malo vyjsť v priebehu tohto roka na PC (Steam, Epic Games Store), PlayStation 5, Xbox Series S|X a Nintendo Switch.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Resistor Reveal Trailer

Resistor Reveal Trailer

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Resistor Developer Interview

Resistor Developer Interview

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom PS4 God of War asi vyjde na PC

PS4 God of War asi vyjde na PC

Môžeme sa tešiť na ďalšiu PS4 exkluzivitu na počítači?

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Do zberateľskej edície GOW Ragnarok zabudli pribaliť hru

Do zberateľskej edície GOW Ragnarok zabudli pribaliť hru

Niektorým chýba aj steelbook, aj hra.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Last Holiday je česká hra z dediny plná chlastu, cigariet a žien

Last Holiday je česká hra z dediny plná chlastu, cigariet a žien

Preži prázdniny na dedine v roku 2000.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom NFS Unbound sa konečne prezentuje v gameplay videu

NFS Unbound sa konečne prezentuje v gameplay videu

Mám z toho zmiešané pocity.

Najpopulárnejšie hry