Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Režisér God of War Ragnarök povedal, že by chcel pracovať na hre Castlevania

„Ak mi niekto dá licenciu na Castlevaniu, veľmi rád by som na nej pracoval.“

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint Marián Balint

22. November 2022

Castlevania

V pondelok, počas rozhovoru Eric Williams, režisér GoW Ragnarök vyzval fanúšikov, aby pomohli premeniť tento sen na realitu.

Povedal, že by rád pracoval na stálej hernej sérii, a chce sa plne sústrediť iba na jednu, a tým pádom, by vraj odišiel aj zo Santa Monica Studio. Štúdio za God of War má momentálne rozpracovaných hneď niekoľko projektov. 

Hoci sa hra Castlevania dočkala populárneho seriálu na Netflixe (a pripravuje sa aj pokračovanie), séria už nejaký ten rôčik v oblasti hier stagnuje. Ak nepočítame spin-offy alebo reedície, posledným dielom bola Castlevania: Lords Of Shadow 2 z roku 2014.

Objavili sa správy o tom, že spoločnosť Konami plánuje sériu oživiť, podobne ako to urobila so Silent Hill, ale zatiaľ nebolo oznámené nič oficiálne. Silent Hill však posunula externému štúdiu Bloober Team, takže je možné, že podobne sa zachová aj u Castlevania. 

Titulný obrázok Youtube videa s názvom God of War Ragnarok Spoilercast w/Game Director - PS I Love You XOXO Ep. 146

God of War Ragnarok Spoilercast w/Game Director - PS I Love You XOXO Ep. 146

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint

Marián Balint

Recenzent a redaktor, Fanúšik všetkých druhov hier, Playstation a PC hráč, Simracer

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články