Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Režisér God of War Ragnarök povedal, že by chcel pracovať na hre Castlevania

„Ak mi niekto dá licenciu na Castlevaniu, veľmi rád by som na nej pracoval.“

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint Marián Balint

22. November 2022

Castlevania

V pondelok, počas rozhovoru Eric Williams, režisér GoW Ragnarök vyzval fanúšikov, aby pomohli premeniť tento sen na realitu.

Povedal, že by rád pracoval na stálej hernej sérii, a chce sa plne sústrediť iba na jednu, a tým pádom, by vraj odišiel aj zo Santa Monica Studio. Štúdio za God of War má momentálne rozpracovaných hneď niekoľko projektov. 

Hoci sa hra Castlevania dočkala populárneho seriálu na Netflixe (a pripravuje sa aj pokračovanie), séria už nejaký ten rôčik v oblasti hier stagnuje. Ak nepočítame spin-offy alebo reedície, posledným dielom bola Castlevania: Lords Of Shadow 2 z roku 2014.

Objavili sa správy o tom, že spoločnosť Konami plánuje sériu oživiť, podobne ako to urobila so Silent Hill, ale zatiaľ nebolo oznámené nič oficiálne. Silent Hill však posunula externému štúdiu Bloober Team, takže je možné, že podobne sa zachová aj u Castlevania. 

Titulný obrázok Youtube videa s názvom God of War Ragnarok Spoilercast w/Game Director - PS I Love You XOXO Ep. 146

God of War Ragnarok Spoilercast w/Game Director - PS I Love You XOXO Ep. 146

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint

Marián Balint

Recenzent a redaktor, Fanúšik všetkých druhov hier, Playstation a PC hráč, Simracer

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články