Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Rocket League ruší tradovanie medzi hráčmi

Od 5. decembra tak s ostatnými hráčmi už žiadne predmety nevymeníte

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint Marián Balint
Rocket League

Na stránke Rocket League bol uverejnený článok, ktorý oznamuje, že Psyonix 5. decembra odstráni z hry tradovanie medzi hráčmi. To znamená, že v hre si už po tomto dátume so žiadnými hráčmi nikdy žiadne itemy nevymeníte.

Obchodovanie s predmetmi je veľkou časťou hry a je plno third-party stránok, kde ste si vedeli kupovať rôzne predmety a hernú menu za nízke ceny alebo nájsť niekoho, kto by s vami vymenil daný predmet, ktorého sa chcete zbaviť. Vývojári chcú týmto krokom však hráčov donútiť mínať hernú menu iba v ich obchode a kupovať si ju len oficiálnou cestou, cez Epic Games. Od teraz, bude jediná cesta ako akýkoľvek predmet vymeniť trade-up, kde vymeníte päť menej vzácnych predmetov, za jeden náhodný, vzácnejší.

Ceny všetkých predmetov na hráčskom trhu rýchlo klesajú a veľa hráčov, ktorí mali doteraz v Rocket League predmetoch tisíce eur, majú len necelé dva mesiace, sa predmetov zbaviť a to za oveľa nižšiu cenu. Všetky vykonané obchody medzi hráčmi ostanú nedotknuté a žiadny vymenený predmet do 5.12. sa nikomu nevráti. Takže ak ste kamarátovi požičali nejaký vzácny item, je najvyšší čas, aby vám ho vrátil.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint

Marián Balint Oficiálny Patrón

Recenzent a redaktor, Fanúšik všetkých druhov hier, Playstation a PC hráč, Simracer

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry