Posledná epizóda

CH Podcast #46 - The Game Awards 2022, Need for Speed Unbound, Xbox zdražuje, Vianoce v redakcii

17. December 2022

Opäť je tu nová epizóda vášho obľúbeného CentrumHer Podcastu! Dnes s malou zmenou, kedy sa vám namiesto Veroniky prihovára Dominik!

Podcastu dominuje téma The Game Awards 2022. Išlo o najväčšiu videohernú akciu roka a preto je len logické, že sme jej venovali toľko času.

Neobišli sme však ani nové Need for Speed Unbound, ktoré si Dominik a Lukáš zahrali, takže sa mali o čom rozprávať. 

Zastavili sme sa aj pri zdražovaní hier pre Xbox. A ako inak, táto debata sa zvrhla na dišputu o Xbox Game Passe (už zase ?)

Rooted je nová post-apo survival hra, ktorá si berie inšpiráciu z The Last of Us

Rooted je nová survival hra, ktorá bojuje o vašu priazeň na Kickstarteri.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

25. August 2022

Rooted

Počas včerajšej Future Games Show sa nám gameplay trailerom ukázala aj nová post-apokalyptická survival hra s názvom Rooted.

Ak vám pri pohľade na ňu napadla hra The Last of Us, nie je to náhoda. Samotní vývojári zo štúdia Headlight Studio sa netaja tým, že práve táto hra im slúžil ako referencia pri vytváraní prostredia hry.

Rooted sa odohráva v roku 2100, kedy drvivá väčšina sveta bola vyhubená v dôsledku biologickej vojny. Vy tak patríte k malej skupinke preživších, ktorá sa na zvyškoch starého sveta snaží prežiť.

Rooted čaká ešte dlhá cesta

Základ hrateľnosti bude tvoriť zvelaďovanie vášho úkrytu, prehľadávanie okolia a bojovanie o prežite. Každopádne, ak chcete o hre vedieť čo najviac, určite navštívte Kickstarter stránku hry. Vývojári aktuálne na ďalší vývoj zbierajú peniaze od komunity.

Alebo si hru môžete pridať do wishlistu na Steame. Každopádne, do vydania je zrejme ešte dlhá cesta, nakoľko podľa aktuálnych plánov je len Early Access naplánovaný na začiatok roka 2024.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje ? S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený