Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Rooted je nová post-apo survival hra, ktorá si berie inšpiráciu z The Last of Us

Rooted je nová survival hra, ktorá bojuje o vašu priazeň na Kickstarteri.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Rooted

Počas včerajšej Future Games Show sa nám gameplay trailerom ukázala aj nová post-apokalyptická survival hra s názvom Rooted.

Ak vám pri pohľade na ňu napadla hra The Last of Us, nie je to náhoda. Samotní vývojári zo štúdia Headlight Studio sa netaja tým, že práve táto hra im slúžil ako referencia pri vytváraní prostredia hry.

Rooted sa odohráva v roku 2100, kedy drvivá väčšina sveta bola vyhubená v dôsledku biologickej vojny. Vy tak patríte k malej skupinke preživších, ktorá sa na zvyškoch starého sveta snaží prežiť.

Rooted čaká ešte dlhá cesta

Základ hrateľnosti bude tvoriť zvelaďovanie vášho úkrytu, prehľadávanie okolia a bojovanie o prežite. Každopádne, ak chcete o hre vedieť čo najviac, určite navštívte Kickstarter stránku hry. Vývojári aktuálne na ďalší vývoj zbierajú peniaze od komunity.

Alebo si hru môžete pridať do wishlistu na Steame. Každopádne, do vydania je zrejme ešte dlhá cesta, nakoľko podľa aktuálnych plánov je len Early Access naplánovaný na začiatok roka 2024.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry