Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

GTA VI WALLPAPER LOGO

Rumor: Mapa GTA 6 bude 2x tak veľká, ako v prípade GTA 5

Hra by podľa leaku mala vyjsť na Jeseň 2024.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

AKTUALIZÁCIA 5.12.: Sledujte vôbec prvý trailer z GTA VI

Do vydania prvého traileru z GTA 6 ostávajú už len posledné hodiny. V Utorok, 5. Decembra o 15:00 sa na malý moment doslova zastaví svet. A to len preto, aby si pozrel trailer na najočakávanejšiu videohru všetkých čias.

Cez víkend sa na TikToku začalo šíriť off-screen video, na ktorom malo byť zachytené mesto Vice City, v ktorom sa má GTA 6 odohrávať. Na pravosti leaku pridáva hlavne to, že video uploadol kamarát syna Aarona Garbuta, ktorý je vedúcim vývoja a spoluvedúcim celého štúdia Rockstar North.

Navyše, nie len samotné video, ale aj účet bol z TikToku už odstránený. Nebol by to však internet, ak by odvtedy video nebolu re-uploadnuté už v ďalších desiatkách, či stovkách prípadov.

GTA VI WALLPAPER LOGO

Týpek prestal fajčiť, aby sa dožil vydania GTA 6

GTA 6 bude mať 3 veľké mestá a 4 menšie mestečká, v strede mapy zas veľké jazero

Samotná herná mapa by mala byť 2-krát tak veľká, ako tomu bolo v prípade GTA 5. Obsahovať by mala modernú verziu mesta Vice City a ďalšie 2 veľké mestá. Taktiež by sa na mape mali nachádzať aj 4 menšie mestečká a dopĺňať by to malo veľké jazero uprostred mapy.

Podľa leaku, až do 70 percent budov v hre by sme sa ako hráči mali vedieť dostať. Ak to bude pravda, masívne to rozšíri veľkosť mapy. Hráč tak bude mať ďalšie stovky a stovky budov či izieb na prehľadávanie, respektíve nakupovanie.

Zaujímavé sú ale aj mozgové pochody samotného leakera, ktorý tvrdí, že video leakol preto, lebo po zverejnení traileru už bude zbytočné. No, bodaj by aj nie, keď celá pointa traileru bude hráčom predstaviť herný svet a hlavných hrdinov.

Na záver dodáme, že leaker tvrdí, že hra by mala podľa jeho informácií vyjsť na Jeseň 2024. Taktiež aj to, že samotné predobjednávky na GTA 6 by mali byť spustené už tento Utorok, po zverejnení traileru.

Samozrejme, všetko čo ste si v článku prečítali, berte s dávkou rezervy. Ide o nepotvrdené informácie. Avšak, skvelou správou je to, že už zajtra poobede budeme poznať pravdu. Ak ste vydržali 10 rokov čakania a špekulácií, jeden deň už hádam nejako zvládnete.

Všetko podstatné o očakávanom GTA 6 nájdete na našej stránke hry.

GTA VI

Takto by GTA VI oficiálne oznámila umelá inteligencia

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený