Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

GTA VI

Takto by GTA VI oficiálne oznámila umelá inteligencia

My veríme, že Rockstar Games tak urobí v najbližších týždňoch.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

Vydanie hry GTA VI je podľa informácií dostupných zo zákulisia naplánované na rok 2024. Štúdio Rockstar Games v Októbri potvrdilo, že GTA 6 oficiálne u vidíme prvý krát v Decembri. Dnes už vieme, kedy presne bude vydaný prvý trailer spolu s prvými informáciami. Všetko podstatné sa dozviete v našom článku

Každopádne, chvíľu čakania na oficiálny trailer a oznámenie hry si môžeme skrátiť neoficiálnym oznámením, o ktoré sme požiadali AI. Chatbotovi Bard od Googlu sme zadali požiadavku na článok: "Rockstar Games oficiálne oznamuje hru GTA VI, dátum vydania je stanovený na jeseň 2024" a pridali sme požiadavku, nech v článku spomenie detaily hry, platformy a nech to napíše štýlom podobným, ako Rockstar oznámil svoje predchádzajúce hry.

GTA 6 Screenshot 15

Prvé screenshoty z GTA 6 - Vyzerá to na next-gen titul?

Je tiež zaujímavé, že AI Bard oznámenie GTA 6 naplánoval na 27. Októbra. Dnes už vieme, že sa táto predpoveď nenaplnila. V skutočnosti bude hra odhalená v Decembri. Tu je celý výsledok:

Rockstar Games oficiálne oznamuje hru GTA VI, dátum vydania je stanovený na jeseň 2024

27. októbra 2023 - Rockstar Games dnes oficiálne oznámilo hru Grand Theft Auto VI, dlho očakávané pokračovanie jednej z najznámejších a najúspešnejších videohier všetkých čias. Hra vyjde na platformy PlayStation 5 a Xbox Series X/S na jeseň 2024.

V hre GTA VI sa hráči vrátia do prostredia fiktívneho mesta Vice City, ktoré je založené na Miami. Vice City bude rozsiahlejšie a detailnejšie ako kedykoľvek predtým, s množstvom nových atrakcií a možností pre hráčov.

Príbeh hry bude sledovať dve hlavné postavy, ktoré hráči budú môcť ovládať. Jednou z nich je muž menom Ricardo Diaz, syn drogového bossa, ktorý sa snaží vybudovať si vlastnú kriminálnu ríšu. Druhou je žena menom Amanda De Santa, bývalá manželka zločinca Michaela De Santa z GTA V.

Okrem hlavného príbehu bude v hre aj množstvo vedľajších misií a možností pre hráčov, aby si vytvorili vlastný zážitok. Hra bude obsahovať aj online multiplayer, ktorý bude podporovať až 30 hráčov na jednom serveri.

"Sme nadšení, že môžeme konečne oznámiť GTA VI," povedal Sam Houser, spoluzakladateľ Rockstar Games. "Táto hra je výsledkom obrovského úsilia a talentu celého tímu a sme presvedčení, že bude pre fanúšikov Grand Theft Auto skvelým zážitkom."

GTA VI je jednou z najočakávanejších hier všetkých čias. Oznámenie hry vyvolalo obrovský záujem na internete a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy si hru budú môcť vyskúšať.

Viac informácií o hre bude zverejnených v priebehu nasledujúcich mesiacov.

Tu je niekoľko ďalších detailov o Grand Theft Auto VI, ktoré boli zverejnené v dnešnom oznámení:

  • Hra bude využívať najnovšie technológie, vrátane ray tracingu a HDR.
  • GTA V bude obsahovať prepracovaný systém boja a prepravy.
  • Hra bude obsahovať rozsiahly systém výbavy a úprav.
  • Hra bude podporovať cross-play medzi konzolami PlayStation a Xbox.

Cena hry zatiaľ nebola oznámená, detaily ceny a edícií budú upresnené bližšie k vydaniu.

GTA 6 Leak Datum Vydania PC

Ďalšia TONA leakov o GTA 6: Rozpočet až pol miliardy dolárov!

GTA 6 Screenshot 5

Rumor: Rockstar orezáva GTA 6, aby stihli vydanie v roku 2024

GTA 6 Unreal Engine 5

Takto by vyzeralo GTA 6, ak by bežalo na Unreal Engine 5

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený