Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

„GTA VI nastaví latku pre celý zábavný priemysel,“ tvrdí šéf Take-Two

CEO Take-Two Strauss Zelnick počas hovoru s investormi silnými slovami nešetril.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
GTA-6

Hoci do vydania GTA VI je ešte poriadne ďaleko (hovorí sa o rokoch 2024 až 2025), šéf vydavateľstva Take-Two si s hrou poriadne verí.

A niet sa mu čo čudovať. GTA V si kúpilo už takmer 170 miliónov hráčov, ktorí netrpezlivo čakajú na to, kedy Rockstar príde s novou hrou.

Vývoj GTA VI je v plnom prúde

Počas nedávneho stretnutia s investormi Zelnick zopakoval, že Rockstar je odhodlané raz a opäť posunúť hranice série, žánru ale aj zábavného priemyslu ako takého.

"Vývoj ďalšieho dielu série Grand Theft Auto je v plnom prúde a tím Rockstar Games je odhodlaný opäť stanoviť kreatívnu latku pre sériu, náš videoherný priemysel ako aj pre celý zábavný priemysel, tak ako to značka robí s každým svojím titulom," povedal Zelnick.

Okrem ohlásenia vývoja sme sa od Rockstaru či Take-Two nedočkali žiadnych bližších detailov o hre. Aj preto sa množia rôzne leaky a špekulácie. Viacero z nich sa zhoduje na tom, že sa pozrieme do Vice City a vôbec po prvýkrát v histórií série si zahráme aj za ženu.

Každopádne, všetky leaky a podstatné správy o vývoji GTA VI sa dočítate na našej stránke hry - GTA VI!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry