Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Rumor: V Horizon Forbidden West budeme môcť lietať na vtákoch

Lietajúce „dinosaury“ budeme môcť ovládať.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Horizon MMO NCSoft Sony

Síce embargo na recenzie skončí až 14.2.2022, niekto sa už stihol prekecať. Unikla nie len fotka hlavného menu, ale aj prvý nástrel recenzie na čínskych stránkach.

Táto recenzia už bola stiahnutá z obehu, ale pár detailov uniklo. Recenzia obsahovala niekoľko aktuálnych obrázkov aj GIFy.

Objavila sa v nej zaujímavá informácia ohľadom jedného z tvorov, ktoré v hre nájdete. Ide o lietajúce dinasaury, ktoré vyzerajú ako Pterodactyl. Energiu získavajú zo slnka vďaka solárnym panelom namiesto krídel.

V recenzii sa písalo, že tieto lietajúce tvory sa dajú použiť ako mount. Hlavná hrdinka Aloy teda bude na nich môcť lietať a brázdiť vzdušný priestor krajiny vo Forbidden West.

Hra Horizon Forbidden West vychádza 18.2.2022 na PlayStation 4 a PlayStation 5 v češtine.

Horizon Forbidden West screenshot 5

Dĺžka príbehu Horizon Forbidden West? Rovnaká ako v pôvodnej hre

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články