Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Silent Hill: Ascension dostalo nový trailer, hra príde aj na PlayStation 4 a 5

Interaktívna streamingová séria má premiéru už 31. Októbra.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Silent Hill Ascension Trailer

Už koncom Októbra si budete môcť zahrať pozrieť nový diel série Silen Hill. Silent Hill: Ascension je totižto niečo medzi streamovaným seriálom a hrou.

Tvorcovia si prichystali pre sledujúcich príbeh. Avšak, v istých momentoch budú môcť sledujúci zasiahnúť do deja a kolektívne rozhodnutie môže nasmerovať príbeh rôznymi smermi. V podstate ako také Life is Strange, akurát tu spolu s vami budú rozhodovať ďalšie tisícky sledujúcich.

A na akú zápletku sa vlastne sledujúci môžu tešiť? Bližšie sa k tomu vyjadril Stephan Bugaj, Chief Creative Officer chystaného Silent Hill: Ascension: "Sme nadšení, že môžeme do sveta Silent Hill uviesť rodiny Johansenovcov a Hernandezovcov. Ako sa ponárajú hlbšie do svojich vlastných hrôz a ich mestá zároveň pohlcuje masová hystéria, tieto dve rodiny odhalia medzi sebou zvláštne spojenia napriek tomu, že sú od seba vzdialené celý svet." A má pravdu, vzdialené sú od seba doslova celý svet. Zatiaľ čo jedna časť príbehu sa odohráva v dedinke Hope’s Junction v Pennsylvánii, tá druhá zas v Stillendalen v Nórsku.

Ascension si budete môcť pozriet/zahrať cez prehliadač, alebo vlastnú aplikáciu, ktorú si môžete stiahnuť na iOS a Android. Po novom sa ale pridáva možnosť hru hrať aj cez Sony Pictures Core aplikáciu, ktorú si môžete stiahnuť na PlayStation 4, PlayStation 5, ale aj Bravia TV či Xperia telefóny.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom SILENT HILL: Ascension | Premiere Trailer

SILENT HILL: Ascension | Premiere Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry