Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Sleduj nový fantastický trailer na Final Fantasy VII Rebirth

Příběh Clouda pokračuje.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia
FINAL FANTASY VII REBIRTH screenshot 1

Společnost SQUARE ENIX během vysílání State of Play na PlayStationu představila zbrusu nový trailer na chystanou akční RPG hru Final Fantasy VII Rebirth a prozradila, že očekávaný nový příběh v kritiky oceňovaném remaku hry Final Fantasy VII bude mít premiéru 29. 2. 2024 pro konzoli PlayStation 5.

Společnost rovněž oznámila, že první díl Final Fantasy VII Remake překročil celosvětově hranici 7 milionů prodaných kusů.

Titulný obrázok Youtube videa

Akcí nabitý trailer představuje ikonické postavy Clouda, Aerith, Barret a Tifu ve světě inspirovaném sci-fi a fantasy, kde se to hemží nebezpečím na každém kroku. Nepravděpodobní hrdinové spojí své síly s novými hratelnými společníky, včetně Yuffie, členky elitního sboru nindža agentů Wutai, Red XIII, bestie s ohnivým ocasem, která čas od času nabízí Cloudově partě slova moudrosti, a Cait Sith, moudrého robota ve tvaru kočky, který je často k vidění na svém velkém kamarádovi mooglovi, aby ulovili Sephirotha, jednokřídlého anděla, který chce vládnout planetě.

Hráči se s těmito postavami pustí do boje a budou využívat mocné synergické schopnosti, aby ještě více posílili svá pouta při boji s nebezpečnými ďábly. Při putování rozlehlým, živoucím světem zralým na průzkum a objevování klasických lokalit přepracovaných do oslnivých detailů se hráči kromě bohatých vedlejších příběhů o neuvěřitelných obyvatelích a kulturách planety setkají také s desítkami hodin uspokojivého vedlejšího obsahu a miniher.

FINAL FANTASY VII REBIRTH Screenshot

Final Fantasy VII Rebirth oznámené, vyjde v roku 2024

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry