Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Sony a Honda odhalili svoj prvý elektromobil značky Afeela

Novinka príde na trh v roku 2026.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Sony Honda Afeela Electric 1

Nedávno sme vám priniesli článok o tom, ako Sony a Honda chcú do elektromobilu dostať zábavný systém PlayStation. Dnes už vieme, ako tento elektromobil bude vyzerať. Spoločnosti totiž odhalili svoju spoločnú značku áut - Afeela. Prototyp bol ukázaný na výstave CES v Las Vegas.

Honda spojí výrobu áut a skúsenosti spoločnosti Sony s umelou inteligenciou, zábavou, virtuálnou realitou a rozšírenou realitou. Prvé auto Afeela obsahuje viac ako 40 senzorov vrátane kamier, radaru, ultrazvuku a lidaru, zabudovaných po celom vonkajšom povrchu vozidla, čím sa zvýši jeho schopnosť rozpoznávať objekty a jazdiť autonómne.

Cenovo sa má pohybovať na úrovni konkurencie v elektromobilite, najmä Mercedes-Benz, BMW, Volvo a Audi. Sony tiež oznámilo, že k autu bude predávať aj mesačné predplatné, cez ktoré si majitelia odomknú nové funkcie.

Predobjednávky Afeela budú spustené v roku 2025, auto príde na trh v roku 2026 najskôr do Severnej Ameriky. Neskôr aj do Japonska a Európy.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry