Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

PlayStation 5 Slim cena

Sony ohlásilo novú, menšiu PlayStation 5 s odnímateľnou blu-ray mechanikou

Blu-ray mechaniku si budete môcť dokúpiť zvlášť.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

Po mesiacoch plných špekulácií spoločnosť Sony konečne ohlásila nový model svojej PlayStation 5 konzoly. Ten príde v novom, menšom tele spoločne s odnímateľnou blu-ray mechanikou.

Nová, menšia PlayStation 5

Nový model PlayStation 5 konzoly je v objeme menší až o 30 percent. Váha klesla o 18, respektíve 24 percent. Veľkou novinkou je, že konzola prichádza s odnímateľnou mechanikou. To znamená, že ak si v budúcnosti kúpite PlayStation 5 Digital Edition, budete si k nej môcť neskôr v prípade potreby dokúpiť mechaniku zvlášť.

Samotná blu-ray mechanika vás vyjde na 119.99€.

Nové, menšie modely PlayStation 5 konzoly budú k dispozícií od Novembra v USA a na vybraných trhoch. Neskôr, zrejme až začiatkom roka 2024, by sa mali objaviť aj u nás. Tak isto od začiatku roka 2024 sa budú dať dokúpiť aj nové vymeniteľné kryty na konzolu. Nemusíte ju mať teda klasicky bielu, ale jej dizajn si budete môcť prispôsobiť tak, ako sa vám páči. Cena nových krytov bude začínať na sume 54.99€.

Horizontálny stojan sa bude ku konzole dodávať zadarmo, nový, vertikálny stojan si budete musieť dokúpiť zvlášť, za 29.99€.

Cena za konzolu ostáva nezmenená, za klasickú verziu s mechanikou u nás zaplatíte 549.99€, za verziu bez mechaniky zaplatíte 449.99€.

Sony zároveň hovorí, že do budúcna bude predávať len tieto nové, menšie modely. Ak by ste z nejakého dôvodu chceli starú, väčšiu verziu, v obchodoch bude len do vypredania zásob.

Spider-Man 2 Venom

Venom bude ťažký súper. Sleduj CGI trailer k Marvel's Spider-Man 2

Titulný obrázok Youtube videa s názvom PlayStation 5 - Same Immersive Power. New Slimmer Size.

PlayStation 5 - Same Immersive Power. New Slimmer Size.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený