Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Spoznajte bližšie svet Immortals of Aveum v novom deep dive videu

11 minútové video, ktoré vám detailne predstaví hru Immortals of Aveum.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Immortals of Aveum screenshot

Po Decembrovom odhalení sa nám hra Immortals of Aveum opäť pripomenula začiatkom Apríla, kedy vývojári zo štúdia Ascendant Studios odhalili dátum vydania.

Dnes si pre nás vývojári pripravili detailné deep dive video, v ktorom vám predstavia všetko podstatné o hre. Spoznáte bližšie svet Aveum, vašu postavu, hlavného protivníka, no hlavné mágiu, o ktorej celá hra je. Napríklad zistíte, aký je rozdiel medzi modrou, zelenou a červenou mágiou.

A ak vás nič z toho nezaujíma, aspoň si môžete pozrieť gameplay zábery, ktorých je video plné. Hra beží na Unreal Engine 5.1 a veru, vyzerá nádherne.

Immortals of Aveum vychádza 20. Júla 2023 na PlayStation 5, Xbox Series S|X, Steam, Epic Games Store a EA App.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Immortals of Aveum - Gameplay Deep Dive

Immortals of Aveum - Gameplay Deep Dive

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články