Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

CentrumHer Web Logo

Spustili sme reklamy, len pre neregistrovaných

Web bude stále bez reklamy pre fanúšikov.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia

Uplynulé dni sme nasadili novú aktualizáciu webu s číslom 1.1.60, ktorá priniesla množstvo noviniek do nášho administačného systému. Zmena, ktorá sa však týka návštevníkov webu, je len jedna. Spustili sme na webe reklamy a v tomto článku vysvetlíme prečo a ako sa im vyhnúť. 

Prečo reklamy? Máme predsa Patreon

Náš Patreon, kde môžete CentrumHer.eu priamo podporiť, propagujeme pravidelne, pridávame exkluzívne články a rozdávame tam nové hry takmer každý mesiac. Už 14x sme tam rozdali hry pre Patrónov, vydali sme 14 článkov zo zákulisia, 3 súťaže aj 3 hlasovania o zmenách na webe. 

Napriek tomu sa nám stále nedarí presvedčiť ďalších ľudí, aby nás podporili. Náklady na web pritom mierne narástli, rovnako ako poštové náklady či výdavky na reklamu. A ak finančná podpora webu nebude rásť, bude prirodzene stagnovať. 

Už za cenu jednej kávy mesačne môžete prispieť na fungovanie tejto redakcie. Ak ste tak ešte neurobili, prosíme zvážte to, vďaka Patreonu máme väčšiu motiváciu sa snažiť. Patróni budú pre nás vždy prvoradí a práve Patróni odhlasovali, že na webe môžeme spustiť reklamy a zvýšiť tak príjmy. 

A prečo reklamy? Dôvodom je podiel návštev užívateľov, ktorí na náš web prídu náhodne, pozrú si jeden článok a odídu. Väčšinu takýchto užívateľov nevieme skonvertovať na fanúšikov, na Patrónov a ani na vracajúcich sa návštevníkov. Vieme im však okamžite ukázať reklamu a skonvertovať ich na výnosy. 

Prihlásení užívatelia neuvidia žiadne reklamy

Na webe sme spustili automatizované reklamy. Tie sa budú automaticky zobrazovať na rôznych miestach, pričom Google bude postupne zobrazovanie sám vylepšovať. Reklamy sa budú zobrazovať v článkoch, ale aj pod nimi.

Reklamy sa budú zobrazovať všetkým neprihláseným užívateľom. Ak teda nechcete vidieť na našom webe žiadne reklamy, stačí si u nás vytvoriť účet, aktivovať ho a ostať prihlásený v prehliadači

Naši hlavní fanúšikovia, ktorí k nám chodia každý deň, alebo aj menej pravidelne, teda budú mať web stále bez reklamy. Stačí, keď budú prihlásení na svoj účet. 

Čo budeme sledovať? 

Reklamy môžu ovplyvniť kvalitu našej stránky, rýchlosť, načítanie, pozíciu vo vyhľadávači a zobrazovanie v rôznych službách. Na testovanie reklamy si necháme dva mesiace, potom výkon vyhodnotíme. 

Ak reklama na našom webe bude mať negatívny dopad na našu pozíciu vo vyhľadávači, alebo na rýchlosť a zároveň budú výnody neuspokojivé, reklamu vypneme. Rovnako ju vypneme, ak nám na Patreone pribudne viac nových podporovateľov. 

Dúfame, že tento krok negatívne neovplyvní našich fanúšikov. Výnosy z reklám použijeme na kultiváciu webu CentrumHer. 

Registruj sa a teraz užívaj si web úplne bez reklamy

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Poznáme výhercov darčekov z hlasovania o GOTY 2022

Poznáme výhercov darčekov z hlasovania o GOTY 2022

Súťaž exkluzívne pre registrovaných.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Takto ste hlasovali: Najlepšie hry roka 2023

Takto ste hlasovali: Najlepšie hry roka 2023

Výsledky hlasovania návštevníkov webu Centrumher.eu

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Pridajte sa do našej CentrumHer.eu Steam skupiny

Pridajte sa do našej CentrumHer.eu Steam skupiny

Naše kurátorske recenzie vám môžu pomôcť pri výbere hry.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Vyhraj luxusné slúchadlá Creative SXFI Gamer v súťaži

Vyhraj luxusné slúchadlá Creative SXFI Gamer v súťaži

Ďalšia súťaž pri príležistosti spustenia nášho nového webu!