Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

CentrumHer Web Logo

Spustili sme reklamy, len pre neregistrovaných

Web bude stále bez reklamy pre fanúšikov.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia

16. Január 2023

Uplynulé dni sme nasadili novú aktualizáciu webu s číslom 1.1.60, ktorá priniesla množstvo noviniek do nášho administačného systému. Zmena, ktorá sa však týka návštevníkov webu, je len jedna. Spustili sme na webe reklamy a v tomto článku vysvetlíme prečo a ako sa im vyhnúť. 

Prečo reklamy? Máme predsa Patreon

Náš Patreon, kde môžete CentrumHer.eu priamo podporiť, propagujeme pravidelne, pridávame exkluzívne články a rozdávame tam nové hry takmer každý mesiac. Už 14x sme tam rozdali hry pre Patrónov, vydali sme 14 článkov zo zákulisia, 3 súťaže aj 3 hlasovania o zmenách na webe. 

Napriek tomu sa nám stále nedarí presvedčiť ďalších ľudí, aby nás podporili. Náklady na web pritom mierne narástli, rovnako ako poštové náklady či výdavky na reklamu. A ak finančná podpora webu nebude rásť, bude prirodzene stagnovať. 

Už za cenu jednej kávy mesačne môžete prispieť na fungovanie tejto redakcie. Ak ste tak ešte neurobili, prosíme zvážte to, vďaka Patreonu máme väčšiu motiváciu sa snažiť. Patróni budú pre nás vždy prvoradí a práve Patróni odhlasovali, že na webe môžeme spustiť reklamy a zvýšiť tak príjmy. 

A prečo reklamy? Dôvodom je podiel návštev užívateľov, ktorí na náš web prídu náhodne, pozrú si jeden článok a odídu. Väčšinu takýchto užívateľov nevieme skonvertovať na fanúšikov, na Patrónov a ani na vracajúcich sa návštevníkov. Vieme im však okamžite ukázať reklamu a skonvertovať ich na výnosy. 

Prihlásení užívatelia neuvidia žiadne reklamy

Na webe sme spustili automatizované reklamy. Tie sa budú automaticky zobrazovať na rôznych miestach, pričom Google bude postupne zobrazovanie sám vylepšovať. Reklamy sa budú zobrazovať v článkoch, ale aj pod nimi.

Reklamy sa budú zobrazovať všetkým neprihláseným užívateľom. Ak teda nechcete vidieť na našom webe žiadne reklamy, stačí si u nás vytvoriť účet, aktivovať ho a ostať prihlásený v prehliadači

Naši hlavní fanúšikovia, ktorí k nám chodia každý deň, alebo aj menej pravidelne, teda budú mať web stále bez reklamy. Stačí, keď budú prihlásení na svoj účet. 

Čo budeme sledovať? 

Reklamy môžu ovplyvniť kvalitu našej stránky, rýchlosť, načítanie, pozíciu vo vyhľadávači a zobrazovanie v rôznych službách. Na testovanie reklamy si necháme dva mesiace, potom výkon vyhodnotíme. 

Ak reklama na našom webe bude mať negatívny dopad na našu pozíciu vo vyhľadávači, alebo na rýchlosť a zároveň budú výnody neuspokojivé, reklamu vypneme. Rovnako ju vypneme, ak nám na Patreone pribudne viac nových podporovateľov. 

Dúfame, že tento krok negatívne neovplyvní našich fanúšikov. Výnosy z reklám použijeme na kultiváciu webu CentrumHer. 

Registruj sa a teraz užívaj si web úplne bez reklamy

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Výhercovia súťaže o Gotham Knights a ďalšie hry

Výhercovia súťaže o Gotham Knights a ďalšie hry

Ste medzi nimi?

Titulný obrázok pre článok s nadpisom HLASUJ: Najlepšie hry roka 2022

HLASUJ: Najlepšie hry roka 2022

Hlasujte za najlepšie hry roka 2022 a vyhrajte skvelé ceny.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Čo nové na CentrumHer? Changelog verzia 1.1

Čo nové na CentrumHer? Changelog verzia 1.1

Pridali sme niekoľko nových fíčur.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Herný Podcast #46 - The Game Awards 2022, Need for Speed Unbound, Xbox xdražuje, Vianoce v redakcií

Herný Podcast #46 - The Game Awards 2022, Need for Speed Unbound, Xbox xdražuje, Vianoce v redakcií

Komentovaný prehľad toho najpodstatnejšieho, čo sa stalo v hernom priemysle.