Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Star Wars Outlaws začne třemi edicemi

Od nejlevnější po nejdražší. Co všechno nabídnou jednotlivé edice

Profilový obrázok autora článku - Jakub Jakub
star-wars-outlaws

Před dvěma dny Ubisoft konečně kápl božskou a prozradil datum vydání jejich nadcházející hry Star Wars Outlaws. O ohlášení si můžete přečíst v našem článku. Hra vyjde na konci srpna a v trailerech zatím vypadá parádně, i když známe Ubisoft. Nyní vyšly najevo i počáteční edice, které si budeme moci jako spotřebitelé koupit na jednotlivé platformy.

Hlavní, nejobyčejnější edice bude stát 70 euro a obsahovat bude samozřejmě základní hru, ovšem bez jakéhokoliv bonusu navíc. Druhá edice, s příhodným názvem Gold Edition, nám za cenu 100 euro kromě základní hry nabídne i Season Pass. Ten nabídne hned dvě příběhová rozšíření, která vyjdou pozdějí a také bonusovou misi Jabba’s Gambit, která vás bude čekat hned od startu. Poslední a nejdražší verze, tedy verze Ultimate, která na nás vytáhne cenovku 130 euro, nabídne mimo výše popsaný obsah ještě navíc digitální artbook, dva balíčky vybavení a asi to nejzajímavější, přístup ke hře o tři dny dříve.

Zároveň Ubisoft potvrdil, že hru bude možné hrát offline, ale až po registraci a instalaci. Pravděpodobně nás bude hned první den čekat nějaký důležitý patch.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Jakub

Jakub Hviezda

Zapálený PC hráč hrající hry všeho druhu už přes dvacet let a pro kterého konzole znamenají jen sprosté slovo

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry