Super Země v ohrožení! Helldivers 2 se přesouvá do měst
Pouliční přestřelky a tak

Do oblíbeného Helldivers 2 přichází očekávaný velký update s názvem Heart of Democracy. Naše domovská planeta Super Earth je v ohrožení, masivní lodě Illuminate ji obléhají a vaším úkolem bude bránit sedm Mega Cities Super Earth a uchránit demokracii. Pokud padnou tyto města, padne planeta, to je vám snad jasné.
Aktualizace by měla nabídnout zcela nový styl boje a herní mapy. Mrakodrapy vám budou bránit ve výhledu a skrývat létající nepřátele, civilní obyvatelé se vám budou motat do palby a vaším úkolem bude mimo jiné i zredukovat civilní ztráty na minimum. Podporu vám budou poskytovat ozbrojené síly Super Earth, které si můžete přivolat na pomoc.
Takzvaný Planetary Defense Cannon, ten si vyloženě užijete, s jeho pomocí totiž budete moci sestřelovat lodě a ovládat jej budete ručně. Aktuálním globálním úkolem je zabít 2,5 miliardy Iluminátů za dva dny, co bude potom, není jasné. Stejně tak není jasné, co se stane pokud města neudržíte.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.
Zobraziť komentáre (0)
Komentáre
Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený
Prihlásiť sa