Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Survivor-like hra Deep Rock Galactic: Survivor predstavená

V podstate taký Vampire Survivors vo svete Deep Rock Galactic.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Deep Rock Galactic Surivor

Ak máte radi co-op hry a nepoznáte Deep Rock Galactic, mali by ste to hneď napraviť. Ide o jednu z najlepších hier v žánri, ktorá vám pri hraní s priateľmi prinesie kopec srandy.

V týchto dňoch hra oslavuje svoje 5. výročie a pri tejto príležitosti vývojári ohlásili, že vzniká nová hra z Deep Rock Galactic universa. Konkrétne ide o Deep Rock Galactic: Survivor, ktorá svoju inšpiráciu u hier ako Vampire Survivors nezaprie.

Hra ponúkne staré známe biómy či nepriateľov. Akurát tentokrát nebude vašou úlohou vyťažiť rudu, ale čo najdlhšie odolávať vlnám nepriateľov. Samozrejme, spomínanú rudu ťažiť budete musieť, nakoľko upgrady zbraní nebudú zadarmo. Akurát je škoda, že ide o singleplayer záležitosť, keďže práve možnosť hrať s vašimi priateľmi robí z Deep Rock Galactic ten nezabudnuteľný zažitok

Ak si chcete hru pridať do whishlistu, môžete tak spraviť na Steam karte hry. Už onedlho by mali vývojári spustiť early access, v ktorom by hra mala byť cca rok.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Deep Rock Galactic: Survivor - Announcement Trailer

Deep Rock Galactic: Survivor - Announcement Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry