Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Takto by vyzeralo GTA 6, ak by bežalo na Unreal Engine 5

Na GTA 6 sa čaká už tak dlho, že si ho hráči začínajú vytvárať sami.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
GTA 6 Unreal Engine 5

YouTube kanál TeaserPlay, ktorý je známy tým, že vytvára rôzne herné koncepty v Unreal Engine 5, sa tentokrát pozrel na to, ako by v tomto hernom engine mohlo vyzerať také GTA 6.

Treba uznať, že na to že ide o tvorbu YouTube kanálu, ukážka vyzerá viac než dobre. Dokonca vidno, že autori sa inšpirovali informáciami z leakov, nakoľko postava v ukážke je žena a zasadenie vyzerá na Miami.

GTA 6 Leak foto

MASÍVNY LEAK Z GTA 6 - niekto zverejnil desiatky videí z hry

O GTA 6 sa rozpráva prakticky od doby, kedy vyšlo GTA V. A verte či nie, hra tento rok v Septembri oslávi 10. výročie od vydania. Za ten čas hra predala neskutočných 175 miliónov kópií

Každopádne, všetky informácie o GTA 6, ktoré kedy vyšli, nájdete na našej prehľadnej stránke hry. Doporučujeme sa u nás zaregistrovať, nakoľko s vytvoreným profilom budete môcť dať hre follow. Všetký články o GTA 6 sa tak budú objavovať vo vašom feede a tým pádom vám žiadna podstatná novinka nikdy neujde!

Titulný obrázok Youtube videa s názvom GTA 6™ But in Unreal Engine 5

GTA 6™ But in Unreal Engine 5

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry