Posledná epizóda

CH Podcast #44 - Summer Game Fest, Devolver Digital, State of Play a budúcnosť E3

13. Jún 2022

Dnešný diel vznikol vďaka spoločnosti Creative. Ďakujeme za podporu!

V najnovšej epizóde CentrumHer podcastu sa naša tradičná trojica pozrela na všetko podstatné, čo sme mali možnosť vidieť na takmer dvojhodinovej konferencií Summer Game Fest.

Nevynechali ani konferenciu indie vydavateľstva Devolver Digital a zhrnuli aj State of Play od Sony, ktorý sa konal ešte začiatkom Júna.

No a na záver sa Marek s Lukášom rozrozprávali o tom, aké je to pokrývať E3 a prečo sa zrejme tento jeden z najtradičnejších videoherných eventov už nikdy nevráti.

Hry-roka-2021

Takto ste hlasovali: Najlepšie hry roka 2021

Výsledky a výherca súťaže.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia

09. Január 2022

Pred pár dňami sme zverejnili výsledky hlasovania GOTY 2021 - Najlepšie hry roku 2021. Hlasovať ste mohli celkovo v 18 kategóriách, napríklad akčná adventúra, najlepšie RPG, či najlepšia PS, Xbox, PC a Switch hra.

Hlasovali ste aj v ultimátnej kategórii Najlepšia hra roku 2021, ktorú nakoniec vyhrala Forza Horizon 5 (naša recenzia). Len veľmi tesne za ňou boli hry It Takes Two (naša recenzia) a Resident Evil Village (naša recenzia), takže uplynulý rok to bolo naozaj vyrovnané.

Kategóriu najočakávanejšia hra roku 2022 vyhral s veľkým prehľadom God of War: Ragnarok. Tešíte sa aj na Horizon: Forbidden West a STALKER 2.

Hlasovaním ste sa mohli zapojiť aj do súťaže o PC hru Humankind na Steam. Túto cenu získava nemethjaroslav2@*********** Gratulujeme a ďakujeme všetkým čo hlasovali! Hru do súťaže venovala spoločnosť Cenega.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený