Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Hry-roka-2021

Takto ste hlasovali: Najlepšie hry roka 2021

Výsledky a výherca súťaže.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia

09. Január 2022

Pred pár dňami sme zverejnili výsledky hlasovania GOTY 2021 - Najlepšie hry roku 2021. Hlasovať ste mohli celkovo v 18 kategóriách, napríklad akčná adventúra, najlepšie RPG, či najlepšia PS, Xbox, PC a Switch hra.

Hlasovali ste aj v ultimátnej kategórii Najlepšia hra roku 2021, ktorú nakoniec vyhrala Forza Horizon 5 (naša recenzia). Len veľmi tesne za ňou boli hry It Takes Two (naša recenzia) a Resident Evil Village (naša recenzia), takže uplynulý rok to bolo naozaj vyrovnané.

Kategóriu najočakávanejšia hra roku 2022 vyhral s veľkým prehľadom God of War: Ragnarok. Tešíte sa aj na Horizon: Forbidden West a STALKER 2.

Hlasovaním ste sa mohli zapojiť aj do súťaže o PC hru Humankind na Steam. Túto cenu získava nemethjaroslav2@*********** Gratulujeme a ďakujeme všetkým čo hlasovali! Hru do súťaže venovala spoločnosť Cenega.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený