Tales of the Shire již brzy zavítá na Switch 2
Aneb příběhy z Kraje
Vydavatelé z Private Division spolu s vývojáři z Weta Workshop oznámili, že chystají vydat cozy hru Tales of the Shire: The Lord of the Rings Game na Nintendo Switch 2. Hra by měla na tuto konzoli dorazit už 25. března a pro všechny, kteří vlastní hru na prvním Switchi bude zdarma.
Sluší se připomenout, že hobití hra vyšla na PlayStation 5, Xbox Series X/S, Switch a PC už 29. července 2025 a ze startu si k ní hráči museli najít cestu, recenze totiž nebyly valné. Nyní je ale vše jinak, hru na Steamu kladně hodnotí 81% hráčů a hře se povedlo vybudovat si zajímavou komunitu.
Dorazte do Bywater a vytvořte si vlastního hobita. Ačkoliv se nejedná o oficiální část Hobitína, jedná se o velmi důležitou část hobití kultůry, právě zde například proběhla poslední bitva Války o Prsten. Udělejte si pohodlí ve své vlastní noře, pečujete o zahradu, rybařte nebo sbírejte ovoce a bylinky. Součástí hry je také obchodování a interakce s ostatními měšťany.
Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.
Zobraziť komentáre (0)
Komentáre
Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený
Prihlásiť sa