Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

The Crew Motorfest oficiálne predstavené prvým trailerom

Ubisoft ponúkol teaser trailer na nový diel série The Crew.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

31. Január 2023

The Crew Motorfest

Ubisoft dnes večer oficiálne predstavil pokračovanie svojej pretekárskej série The Crew. Nový diel nesie názov Motorfest a vyjde ešte tento rok!

Ako už bolo dávnejšie leaknuté, The Crew Motorfest sa bude odohrávať na Hawaji. Hra opäť ponúkne veľký otvorený svet, takže sa môžeme tešiť na mestské preteky v uliciach Honolulu, či na závodenie na slnečných plážach či kľukatých horských cestách pod zasneženými vrcholkami hôr.

Svet si budete môcť vychutnávať ako sami, tak aj v online spolu s vašimi priateľmi. Vývojári vám k tomu dajú stovky rôznych áut, ktoré budete môcť prevetrať v desiatkách rôznych pretekov, tématických eventov či rôznych výziev.

The Crew Motorfest vyjde na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series S|X a Amazon Luna niekedy v priebehu roka 2023. Viac o hre sa dočítate na oficiálnej stránke Motorfestu od Ubisoftu.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom The Crew Motorfest: Teaser Trailer

The Crew Motorfest: Teaser Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články