Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me teasuje hlavného záporáka

Tentokrát nebudeme mať dočinenia s paranormálnymi javmi.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
The Dark Pictures Anthology - The Devil In Me

Nový diel The Dark Pictures Anthology sa nám predstavil po prvýkrát ešte v Júli, kedy sme sa dozvedeli, že ponesie názov The Devil in Me. V dnešnom traileri nám vývojári bližšie predstavujú hlavného záporáka hry.

Tentokrát naša partička nebude čeliť paranormálnym javom, ale reálnemu človeku z mäsa a kostí - Du’Met-ovi. Du’Met by nebol ničím zvláštny, keby očividne jeho vzorom nebol sám H.H. Holmes. Ak H.H.Holmesa nepoznáte, stačí vám vedieť to, že je prvým americkým zdokumentovaným sériovým vrahom. V roku 1893 si počas Svetovej výstavy v Chicagu otvoril hotel, v ktorom vraždil svoje obete.

A práve tu si bohatý Du’Met, záporák The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me, berie inšpiráciu. Postavil hotel, ktorý je miestami presnou kópiou toho, ktorý mal H.H.Holmes.

O tom, že preskúmať takýto hotel nie je zrovna najlepší nápad, sa presvedčíme už 18. Novembra, kedy hra vychádza na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One a Xbox Series S|X.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me – Halloween Serial Killer Trailer

The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me – Halloween Serial Killer Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry