Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me teasuje hlavného záporáka

Tentokrát nebudeme mať dočinenia s paranormálnymi javmi.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

27. Október 2022

The Dark Pictures Anthology - The Devil In Me

Nový diel The Dark Pictures Anthology sa nám predstavil po prvýkrát ešte v Júli, kedy sme sa dozvedeli, že ponesie názov The Devil in Me. V dnešnom traileri nám vývojári bližšie predstavujú hlavného záporáka hry.

Tentokrát naša partička nebude čeliť paranormálnym javom, ale reálnemu človeku z mäsa a kostí - Du’Met-ovi. Du’Met by nebol ničím zvláštny, keby očividne jeho vzorom nebol sám H.H. Holmes. Ak H.H.Holmesa nepoznáte, stačí vám vedieť to, že je prvým americkým zdokumentovaným sériovým vrahom. V roku 1893 si počas Svetovej výstavy v Chicagu otvoril hotel, v ktorom vraždil svoje obete.

A práve tu si bohatý Du’Met, záporák The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me, berie inšpiráciu. Postavil hotel, ktorý je miestami presnou kópiou toho, ktorý mal H.H.Holmes.

O tom, že preskúmať takýto hotel nie je zrovna najlepší nápad, sa presvedčíme už 18. Novembra, kedy hra vychádza na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One a Xbox Series S|X.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me – Halloween Serial Killer Trailer

The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me – Halloween Serial Killer Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 🙂 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články