Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

The Dark Pictures: Switchback VR nestihne launch Playstation VR2

Vývojári potrebujú viac času ma to, aby hru vyladili. Poznáme nový dátum vydania.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
The Dark Pictures Switchback VR

Do vydania Playstation VR2 ostáva menej ako mesiac. V čase, kedy spoločnosť Sony sfinalizovala launch ponuku pre svoj VR headset sa však dozvedáme, že jeden titul to nestihne.

PS VR2 zoznam hier PS5

Kompletný zoznam hier dostupných na PS VR2 hneď na vydanie

Konkrétne ide o The Dark Pictures: Switchback VR, za ktorým stoja vývojári zo štúdia Supermassive Games. Tí chcú mať istotu, že ich hra vyjde v tom najlepšom možnom stave. Na to však potrebujú trocha viac času. Hra tak svoj dátum vydania posúva z 22. Februára na 16. Marec 2023.

Hra sa tak oneskorí len o tri týždne, čo hráči vedia vývojárom odpustiť. Obzvlášť, ak sa potom neskôr dočkajú kvalitnej a dobre odladenej hry. Nižšie nájdete celé vyjadrenie vývojárov.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články