Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

The Day Before dostalo nový trailer, ale aj ďalší odklad

Hra vyjde 7. Decembra v Early Access na Steame.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
The Day Before Release Date Trailer

Pri pohľade na náš kalendár vydaní sa zrejme nejednému pozornému hráčovi muselo zdvihnúť obočie. Totižto, už o pár dní malo vyjsť post-apo survival MMO s názvom The Day Before.

Avšak, o hre sme dlhé mesiace nič nepočuli. Až do dnes. Len pár dní pred vydaním vývojári vydali nový trailer. No ohlásili aj odklad.

The Day Before vyjde 7. Decembra. Na Steame, v Early Access

Hoci vývojári sľubovali, že hra sa už žiadnych odkladov nedočká, svoj sľub nesplnili. Tretí odklad stanovil dátum vydania na 7. Decembra. Avšak, hra vyjde zatiaľ len v Early Access na Steame. Verzie pre PlayStation 5 a Xbox Series S|X, ktoré mali vyjsť zarovno s PC verziou, prídu neskôr.

"Bude to Early Access na Steame, pretože je to naša prvá veľká hra a môžu sa vyskytnúť nepredvídané okolnosti," povedali vývojári zo štúdia FNTASTIC. "K vydaniu plnej verzie dôjde, keď si budeme istí, že ide o najlepšiu možnú verziu hry, a veríme, že spätná väzba a zapojenie hráčov výrazne prispeje k dosiahnutiu tohto cieľa."

Titulný obrázok Youtube videa s názvom The Day Before - Gameplay Overview And Release Date Reveal Trailer

The Day Before - Gameplay Overview And Release Date Reveal Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry