Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

The Division Resurgence sa pripomína CGI trailerom

Mobilný The Division Resurgence vyjde na jeseň tohto roka.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
The Division Resurgence tactical cgi trailer

The Division Resurgence je free-to-play hrateľná strieľačka z pohľadu tretej osoby v spoločnom otvorenom svete MMO. Odohráva sa v súčasnom pokrízovom New Yorku po vypuknutí vírusu, ktorý spôsobil chaos a kolaps americkej vlády. 

V tomto úplne novom veľkolepom zážitku The Division, kreatívne vytvorenom pre mobilné zariadenia, stelesňujete agenta Strategickej Domácej Divízie a vašou úlohou je obnoviť poriadok, bojovať proti nepriateľským frakciám, chrániť civilistov a pomôcť im vybudovať lepšiu budúcnosť.

Tento najnovší diel v sérii The Division prináša uznávaný zážitok na mobilné zariadenia a vtiahne hráčov do úplne nového dobrodružstva MMO. Okrem toho, že The Division Resurgence ponúka nezávislú kampaň z hier Tom Clancy's The Division 1 a The Division 2 a nový pohľad na kľúčové príbehové udalosti, prináša hromadu nového obsahu na dosah ruky: nový príbeh, nové herné režimy (PVP aj PVE), nové špecializácie a nové nepriateľské frakcie. 

Hrajte sólo alebo v kooperácii, v PVP alebo PVE, vstúpte do The Division Resurgence, novej RPG strieľačky, voľne sa pohybujte v pôsobivom otvorenom svete New Yorku, vyberte si taktický spôsob hrania, ktorý vám najviac vyhovuje, a využite všetky možnosti bojovať proti chaosu a zachránte New York z rúk zloduchov.

The Division Resurgence vyjde na iOS a Android mobilné zariadenia. Aktuálne prebieha prvá fáza beta testovania, tá druhá by mala trvať od Augusta do polovičky Septembra. Následne by mali vývojári zresetovať servery a pripraviť hru na launch. Vydanie sa tak očakáva na jeseň tohto roka.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom The Division Resurgence: Tactical Action CGI Trailer

The Division Resurgence: Tactical Action CGI Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry