Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

The Great War: Western Front vám umožní si napísať vlastný príbeh 1. svetovej vojny

Napíšte si vlastný príbeh západného frontu v rokoch 1914 až 1919.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
The Great War Western Front logo

The Great War: Western Front je nová hra, ktorú včera večer počas Future Games Show odhalilo štúdio Petroglyph Games. To pozostáva aj z viacerých veteránov série Command and Conquer.

Hra vám dovolí znova prežiť históriu západného frontu počas 1. svetovej vojny. Vývojári si na hre dávajú záležať, o čom svedčí aj fakt, že pre čo najväčšiu mieru autenticity spolupracujú s London's Imperial War Museum.

Hrať budete za spojencov a celkovo budete hru ovládať z dvoch pohľadov. Ten prvý vám umožní v priamom prenose riadiť vaše jednotky na bojisku. Budete tak útočiť, stavať zákopy a obsadzovať územia. Ten druhý vám dovolí ovládať stratégiu z väčšieho nadhľadu. Budete rozhodovať o tom, kde svoje jednotky nasadíte, respektíve aké technológie vyskúmate.

Navyše, všetko čo počas hry urobíte, bude mať dopad na okolitú krajinu. Ak teda počas jednej bitky bojisko totálne rozrijete, v rovnakom stave ho nájdete aj vtedy, ak sa tam vrátite.

Hra by mala vyjsť v roku 2023 na PC (Steam).

Titulný obrázok Youtube videa s názvom The Great War: Western Front

The Great War: Western Front

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry