Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

The Signal vyzerá ako No Man's Sky na steroidoch

Novinka pobeží na Unreal Engine 5.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
The Signal Game Wallpaper_123502

Kanadské štúdio Goose Byte sa podelilo s novinkou, ktorú pripravujú už dva roky. Ide o open-world survival adventúru The Signal, postavenú na Unreal Engine 5. Na prvý pohľad vyzerá ako No Man's Sky, jediné, čo tomu chýba, sú medziplanetárne lety.

Vývojári sa u tohto titulu zamerajú nie len na fantastický moderný vizuál, ale aj na kooperáciu hráčov a survival prvky. Ide o viac menej tradičnú budovateľskú hru, v ktorej hráči zdieľajú jeden svet. Celkovo bude na jednej planéte šestnásť hráčov. Nechýbajú ani prvky tajomna, čím viac hráči budú planétu objavovať, tým viac bude planéta s nimi zametať.

Nižšie si môžete pozrieť debutový trailer The Signal:

Titulný obrázok Youtube videa

Hlavné prvky The Signal:

  • Vydajte sa na cudziu planétu s viacerými biómami plnú podivných štruktúr a vnímavého ekosystému, ktorý sa zdá byť reaguje na každý váš krok.
  • Preskúmajte, tvorte a prežite, keď sa rozhodnete skrotiť alebo koexistovať so svojím novým domovom. Skúmajte skaly, flóru, faunu a mimozemské pamiatky, keď sa budete zoznamovať s týmto novým zvláštnym svetom.
  • Vymýšľajte a zdieľajte infraštruktúru, vozidlá a vybavenie, ktoré vám a vašej expedícii pomôžu riešiť výzvy a hádanky.
  • Osvojte si umenie udržateľného spravovania planéty a jej zdrojov, keď hráte dlhodobú hru.
  • Hrajte sami alebo až so 16 hráčmi na vyhradených serveroch na tejto jedinečnej expedícii prostredníctvom jedinečného planéty.

The Signal je oznámený na PC a konzoly s dátumom vydania Q1 2026. Čítate správne, vyjde v roku 2026. Ale ešte predtým, v roku 2025 si budete môcť zahrať early-access na PC.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (1)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry