Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Titul Tchia spoznal dátum vydania, príde na day one do PS Plus Extra a Premium ponuky

Hra vyjde na PC a Playstation už 21. Marca.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

24. Február 2023

Tchia

Na včerajšom State of Play streame sa nám pripomenul aj indie titul s názvom Tchia. A okrem nového traileru vývojári ponúkli aj dátum vydania.

Fanúšikov zrejme poteší fakt, že na hru si budú musieť počkať už len necelý mesiac. Dátum vydania je totižto stanovený na 21. Marca 2023. Skvelou správou je, že hra bude dostupná hneď na vydanie v rámci PS Plus Extra a Premium ponuky. Takže ak si platíte drahšie verzie PS Plus predplatného, hru si budete môcť bezplatne stiahnuť a zahrať.

Tchia vyjde na PC, Playstation 4 a Playstation 5.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Tchia - Release Date Trailer

Tchia - Release Date Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články