Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

To je neuveriteľné! Skull and Bones je opäť odložené

Ubisoft hru odložil už po šiesty raz!

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Skull and Bones

Nočná mora menom Skull and Bones nie a nie skončiť. Je to neuveriteľné, no Ubisoft túto pirátsku multiplayerovku opäť raz odložil. Celkovo už po šiesty raz!

Už-už to v polovici minulého roka vyzelo, že hra je z najhoršieho vonku. V Júli minulého roka oznámili, že hra vyjde v Novembri. Lenže, po nie celkom pozitívnych ohlasoch z playtestov hru odložili na Marec 2023. A dnes je teda jasné, že hra nestihne ani tento dátum. Ubisoft hru odložil na ďalší fiškálny rok. To znamená, že vyjde niekedy medzi Aprílom 2023 a Marcom 2024.

Len pre predstavu, ako dlho vývoj tejto hry už trvá, stačí uviesť jeden fakt. Hra si svoju prvotnú inšpiráciu brala z námorných bitiek, ktoré si hráči obľúbili ešte v titule Assassin's Creed 4: Black Flag. Na tom by nebolo nič čudné, keby hra neoslávila 29. Októbra tohto roka svoje 10. výročie!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (1)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry