Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Toto sú PS Plus hry na Október 2021

Október (Říjen) 2021 prinesie ďalšie tri hry pre PS4 a PS5.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
PS Plus hry Oktober 2021

Už to pomaly začína byť zvykom, že PlayStation Plus hry sa dostanú na internet skôr, ako ich oficiálne oznámi Sony. Zvyčajne býva oznámenie poslednú stredu v mesiaci, ale aj tento krát sa PS Plus hry na mesiac Október/Říjen 2021 dostali ku nám skôr.

Postarala sa o to stránka Dealabs, na ktorej sa už niekoľko mesiacov potvrdili PS Plus hry v predstihu. Hráči sa môžu tešiť na zaujímavé tituly.

PS Plus hry na Október 2021 (Říjen 2021)

Prvá hra, ktorú získajú majitelia konzol PlayStation 5 je Hell Let Loose. Multiplayerová strieľačka z druhej svetovej vojny prináša autentické súboje a ide o konzolovú novinku, dátum vydania na PS5 je stanovený na 5.10.2021 a práve v tendo deň si budeme môcť stiahnuť nové PlayStation Plus hry. 

Druhou hrou, ktorú získajú majitelia konzol PS4 aj PS5 je Mortal Kombat X. Ide o bojovku z roku 2015. Tretia hra v ponuke pre PS4 a PS5 je golfový titul PGA Tour 2K21, ktorý vyšiel na konzoly v roku 2020.

Zoznam starších hier v PlayStation Plus nájdete v tejto sekcii na našich stránkach. Keď Sony hry oficiálne oznámi, článok aktualizujeme.

Aktualizácia 29.9.2021: Sony oficiálne potvrdilo tieto hry na svojich sociálnych sieťach. K dispozícii na stiahnutie budú 5.10.2021.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry