Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Toto sú PS Plus hry na Október / Říjen 2023

Októbrové hry pre predplatiteľov PS Plus Essential.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
PS Plus Hry Oktober 2023 Říjen 2023

Blíži sa koniec mesiaca September / Září 2023 a vy máte už len niekoľko dní na to, aby ste si do svojej knižnice PlayStation Plus pridali tituly z tohto mesiaca. Tie budú v PS Plus Essential, Extra a Premium dostupné až do 2.10.2023. Všetky ostatné mesiace nájdete na našich stránkach pod kartou PS Plus.

Od Októbra do služby prídu nové hry. Už dnes vďaka leakom poznáme prvé dve hry, ktoré si budete môcť bezplatne stiahnuť. Na trietiu hru si budeme musieť počkať ešte nejaký čas, kým ju Sony oficiálne oznámi na svojom PlayStation Blogu.

PS Plus Cena 12 mesiacov

Pozor! Sony od Septembra / Září zvyšuje cenu PS Plus o tretinu!

PS Plus hry na Október / Říjen 2023

Hry, ako už býva zvykom, leakol X/Twitter používateľ billbil-kunTen PS Plus hry leakuje už prakticky posledné dva roky a je neuveriteľne presný.

Prvou hrou, na ktorú sa môžete tešiť je The Callisto Protocol. Ide o akčnú hororovú adventúru, ktorú mnohí prirovnávali k Dead Space. Akurát len s tým rozdieľom, že hra v recenziách a následne ani v predajoch moc nepresvedčila. Napriek tomu stále ide o pomerne kvalitný zážitok, ktorý by si fanúšikovia žánru nemali nechať újsť.

Ďalšou hrou je Farming Simulator 22. Ide o pomerne známu a dobre zabehnutú farmársku sériu, kde sa staráte o svoje políčko, pestujete plodiny, obrábate ich strojmi, predávate a to len preto, aby ste si mohli kúpiť ešte viac políčok a viac strojov. Hra sa v našich končinách teší popularite, dokonca sa v nej organizujú aj e-sport podujatia.

Tretia hra v ponuke je Weird West, akčné izometrické RPG z divokého západu. Hry by mali byť na stiahnutie dostupné od 3. Októbra do 6. Novembra. Aktuálne hry v PlayStation Plus Essential za September budú dostupné do 2.10.2023.

PS Plus September Zari 2023

Toto sú PS Plus hry na September / Září 2023

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry