Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Tvorca Bioshock prichádza s novou hrou Judas

Už bolo na čase.

Profilový obrázok autora článku - Dominik Slavkovský Dominik Slavkovský

09. December 2022

game-page-ss-04

Jedno z veľkých prekvapení večera The Game Awards bolo ohlásenie hry Judas od známeho tvorcu Kena Levina, ktorý stojí napríklad aj za svetom Rupture z Bioshocku.

Atmosferická ukážka titulu Judas ponúka aj pohľad na gameplay, ktorý sa niektorými prvkami podobá práve Bioshocku. Pôjde o singleplayer akciu z pohľadu prvej osoby. Príbeh sa má odohrávať na rozpadajúcej sa lodi vo vesmíre, kde budete musieť o pomoc osloviť vašich "najväčších nepriateľov". Hra výjde na PC a novú generáciu konzolí Xbox a Playstation.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články