Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Uniklo video z hrania multiplayeru Horizon Forbidden West

Postavy pripomínajú skôr Fortnite.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

28. Január 2023

Horizon Forbidden West multiplayer

Na internet sa dnes dostalo video z multiplayeru Horizon Forbidden West, respektíve z novej multiplayerovej hry, na ktorej pracuje Guerilla Games a NCSoft. Toto video má pochádzať z veľmi skorej verzie hry z roku 2020 a prezentuje len veľmi nahrubo, ako asi bude vyzerať finálna hra. 

Hráči sa budú vo svete Horizon môcť pohybovať so svojou vlastnou postavou. Podľa doterajších informácií má ísť o MMO open world titul, avšak nie je jasné, čo bude cieľom hry, ani ako budú hráči so sebou spolupracovať. Očakávame však niečo v štýle koopertívneho survivalu s budovaním kempov. 

Vizuálny štýl naznačuje aj artwork, ktorý unikol spolu s videom. Vyzerá to tak, že vývojári sa rozhodli ísť viac do kresleného štýlu Fortnite, ako do fotorealizmu. 

Vyhovuje vám takýto vizuál multiplayeru, alebo by ste radšej boli za fotorealistický štýl Horizon Forbidden West? Dajte vedieť do komentára pod článok.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články