Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Z Horizonu bude MMORPG, hru podľa informácií vyvíja NCSoft

Zatiaľ nepotvrdené informácie.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

08. November 2022

Horizon Series

Sony sa snaží posledný rok alebo dva expandovať svoje singleplayerové značky do mnohých médií. Či už sú to seriály, filmy, alebo čisto multiplayerové projekty.

Kórejský web MTN priniesol zaujíamvú správu, ktorá sa týka značky Horizon (Zero Dawn, Forbidden West). Podľa informácií, Sony a štúdio NCSoft uzavreli dohodu o vývoji novej hry, ktorou má byť Horizon MMORPG.

NCSoft mnohí poznajú ako autorov populárnych MMO hier Lineage, či Guild Wars. Štúdio má bohaté skúsenosti s tvorbou online svetov, infraštruktúry aj herných mechaník pre MMO.

Juhokórejské štúdio momentálne na tento projekt (označuje ho ako Project H) hľadá nových ľudí. Podľa popisu potrebujú dizajnérov, ktorí navrhnú herné mechaniky pre online interakcie aj "guildy." Takže by sme si teoreticky v Horizon MMO mohli vytvoriť vlastný kmeň.

Samotné štúdio Guerilla Games pracuje na multiplayerovej časti pre Horizon, respektíve na kooperácii, ktorá bude pravdepodobne súčasťou hry Horizon 3.

Čo si myslíte o Horizon MMO? Môže to fungovať? Viete si to predstaviť? Napíšte nám dole do komentárov priamo pod článok.

Horizon-Zero-Dawn-Complete-Edition-PC-05

Ďalší zbytočný remaster? Sony vraj chystá Horizon Zero Dawn remaster na PS5

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Sony ohlásilo God of War a Horizon seriál

Sony ohlásilo God of War a Horizon seriál

Potvrdil sa leak o God of War, no príde aj Horizon a Gran Turismo seriál.