Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Veľké herné akcie sa odkladajú, poznáme nové dátumy

Dátumy, ktoré by si každý správny hráč mal poznačiť do kalendára.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

04. Jún 2020

Sony PlayStation E3

Tradične hrami nabitý Jún mal odštartovať už dnes večer, kedy sme mali vôbec po prvýkrát vidieť next-gen tituly pre Playstation 5. Avšak, situácia sa v USA razom zmenila. Sony a aj mnoho iných firiem sa rozhodlo, že svoje naplánované eventy preložia. Nechcú svojim konaním prekričať hlas, ktorý v dnešných dňoch Amerikou znie.

Každopádne, vďaka tomuto sa odložilo veľké množstvo eventov a nejeden by sa v tom začal strácať. V tomto článku sme pre vás zhrnuli všetky podstatné dátumy, ktoré by mal mať každý správny hráč poznačené vo svojich kalendároch. Len pre informáciu, Jún = Červen ?.

  • Playstation 5 event - pôvodne naplánovaný na 4. Júna, nový dátum odhalený čoskoro. Prvotné (nepotvrdené) správy hovoria o 12. Júne
  • PC Gaming Show - pôvodne 6. Jún, nový dátum je stanovený na 13. Júna
  • Future Games Show 2020 - pôvodne 6. Jún, nový dátum je stanovený na 13. Júna
  • IGN's Summer of Gaming - akcia mala začať 4. Júna, jej začiatok je aktuálne posunutý na 8. Júna
  • Cyberpunk 2077 - stream od CD Projekt RED bol pôvodne naplánovaný na 11. Júna, nový dátum je stanovený na 25. Júna

To sú zatiaľ všetky odklady, o ktorých vieme. Ostatné eventy by sa mali uskutočniť v naplánovanom čase. To znamená, že Paradox Insider by mal prebehnúť už túto Sobotu, 6. Júna. EA Play je naplánovaná na 11. Júna a vývojársky stream ohľadom Marvel's Avengers sa uskutoční 24. Júna.

Ak by sa niečo zmenilo, určite o tom nájdete zmienku v našich denne aktualizovaných novinkách. Rovnako tak live streamy z daných akcií nájdete na našej stránke. Sledujte nás, aby vám nič neušlo!

E3

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 🙂 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený