Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Veľké herné akcie sa odkladajú, poznáme nové dátumy

Dátumy, ktoré by si každý správny hráč mal poznačiť do kalendára.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

04. Jún 2020

Sony PlayStation E3

Tradične hrami nabitý Jún mal odštartovať už dnes večer, kedy sme mali vôbec po prvýkrát vidieť next-gen tituly pre Playstation 5. Avšak, situácia sa v USA razom zmenila. Sony a aj mnoho iných firiem sa rozhodlo, že svoje naplánované eventy preložia. Nechcú svojim konaním prekričať hlas, ktorý v dnešných dňoch Amerikou znie.

Každopádne, vďaka tomuto sa odložilo veľké množstvo eventov a nejeden by sa v tom začal strácať. V tomto článku sme pre vás zhrnuli všetky podstatné dátumy, ktoré by mal mať každý správny hráč poznačené vo svojich kalendároch. Len pre informáciu, Jún = Červen ?.

  • Playstation 5 event - pôvodne naplánovaný na 4. Júna, nový dátum odhalený čoskoro. Prvotné (nepotvrdené) správy hovoria o 12. Júne
  • PC Gaming Show - pôvodne 6. Jún, nový dátum je stanovený na 13. Júna
  • Future Games Show 2020 - pôvodne 6. Jún, nový dátum je stanovený na 13. Júna
  • IGN's Summer of Gaming - akcia mala začať 4. Júna, jej začiatok je aktuálne posunutý na 8. Júna
  • Cyberpunk 2077 - stream od CD Projekt RED bol pôvodne naplánovaný na 11. Júna, nový dátum je stanovený na 25. Júna

To sú zatiaľ všetky odklady, o ktorých vieme. Ostatné eventy by sa mali uskutočniť v naplánovanom čase. To znamená, že Paradox Insider by mal prebehnúť už túto Sobotu, 6. Júna. EA Play je naplánovaná na 11. Júna a vývojársky stream ohľadom Marvel's Avengers sa uskutoční 24. Júna.

Ak by sa niečo zmenilo, určite o tom nájdete zmienku v našich denne aktualizovaných novinkách. Rovnako tak live streamy z daných akcií nájdete na našej stránke. Sledujte nás, aby vám nič neušlo!

E3

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články