Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Vieme, kedy vyjde The Walking Dead: Destinies. Sledujte nový trailer

Na hru už nebudete musieť čakať dlho.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
The Walking Dead Destinies screenshot 1

Nová hra z The Walking Dead univerza dostala dátum vydania. Fanúšikov istotne poteší fakt, že titul si zahrajú už o necelý mesiac. The Walking Dead: Destinies totižto vychádza 17. Novembra na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S|X a Nintendo Switch.

Avšak, hra nateraz vyjde len v digitálnej podobe. Krabičková verzia pre PS a Xbox dorazí 1. Decembra, pre Switch až 16. Januára 2024.

Ide o akčnú TPS advetúru, v ktorej hráči budú môcť robiť vlastné rozhodnutia. Ak ste fanúšikom série a pozriete si trailer, ktorý nájdete nižšie, určite vám neujdú určité momenty, ktoré môžete poznať zo seriálu. The Walking Dead: Destinies vám dáva možnosť tieto momenty prežiť znova, no tentokrát sa budete môcť rozhodnúť podľa seba.

Otázkou už len ostáva to, ako sa tento nie úplne triviálny cieľ podarí vývojárom pretaviť do reality. Pretože, neviem ako vy, ale ja po vzhliadnutí traileru nemám absolútne žiadne očakávania. Jedinou dobrou správou tak je, že vývojári môžu jedine prekvapiť.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Walking Dead: Destinies PEGI Coming 11.17.23

Walking Dead: Destinies PEGI Coming 11.17.23

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry