Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Nový Web Centrumher.eu

Vitaj na novom webe CentrumHer.eu!

Po rokoch sme konečne zmodernizovali tvoj obľúbený herný web.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia

Rok 2014 bol pre náš web prelomový, pretože v tomto roku sme spustili dedikovanú mobilnú verziu CentrumHer.eu a jeden z fanúšikov nám pomohol vytvoriť nové logo, ktoré nás prezentuje dodnes. No len málo z vás si pamätá, ako web vyzeral napríklad pred desiatimi rokmi (fungujeme od roku 2009!).

Dnes sa lúčime s Wordpressom a pre nový web sme vytvorili kompletne nový, vlastný CMS systém, ktorý bude obsahovať všetko, čo potrebujeme. Na novej verzii centrumher sme pracovali posledný rok, od dizajnu, cez programovanie, až po testovanie a migrovanie obsahu zo starého webu. Zabralo to doslova stovky hodín a dúfame, že sa ti nový herný web bude páčiť.

Jedinečný vzhľad centrumher v tmavej aj svetlej téme

Niektoré obľúbené prvky sme zachovali a preniesli zo starého dizajnu na nový. Napríklad si môžeš prepínať svetlú a tmavú tému.

Tagy už nie sú len odkazom v URL, tento krát ide o celé informačné karty pre hry, štúdiá, osobnosti, firmy, zariadenia aj platformy. Tieto tagy môžeš sledovať kliknutím na tlačidlo Follow po prihlásení do svojho účtu.

Po prihlásení do účtu si môžeš svoje obľúbené témy prezrieť vo feede. Tam tiež nájdeš aj reakcie na tvoje komentáre, alebo či ti niekto dal na komentár srdiečko. A rovnako ako môžeš sledovať hry a štúdiá, môžeš sledovať aj svojich priateľov s registrovaným účtom, uvidíš ich komentáre vo feede. Mimochodom, v komentároch môžeš zanechať aj gif!

Tradičné novinky, rozsiahle tematické články a recenzie majú jedinečný dizajn. Na ich dôležitosť ťa upozorníme aj veľkosťou náhľadu na titulnej stránke. Rovnako si môžeš prezrieť niekoľko najčítanejších článkov za posledný týždeň. A na titulnej stránke ťa čaká nádherný veľký video-banner s tou najdôležitejšou témou posledných dní.

Mobilná verzia je rovnako prepracovaná, ako tá desktopová

Venovali sme sa aj vzhľadu mobilnej verzie a veríme, že sa ti bude páčiť. Všetko, čo nájdeš na desktope, je aj na mobile. Napríklad najčítanejšie články týždňa nájdeš na karte Naj, na spodnej lište nájdeš aj podcast, vyhľadávač či odkazy do profilu.

Na karte hry, v kalendári vydaní alebo v baneri na hlavnej stránke sa môžeš posúvať ťahom prsta. A rovnako ako na desktope, ani tu nechýba prepínač svetlej a tmavej témy.

Kategórie, platformy a žánre sme umiestnili do jedného menu, kde nájdeš všetko okamžite a poruke. Vyhľadávač ti nájde nie len články, ale aj tagy, respektíve karty hier, štúdií a osobností. A nechýbajú ani tlačidlá na zdieľanie obsahu na Twitter, Messenger, Whatsapp a Facebook takže dúfame, že ich budeš neustále používať!

Čo všetko nájdeš na novom centrumher.eu:

- Články, recenzie, novinky, trailery
- Plne responzívny dizajn naprieč PC a mobilom
- Video banner na titulnej stránke
- Kalendár vydaní
- Súvisiace články, témy
- Najčítanejšie za posledný týždeň
- Informačné karty hier, štúdií, osobností, platforiem
- Možnosť sledovať hry, štúdiá, užívateľov
- Profil s linkami na tvoje sociálne siete, nastavenia profilu, feed
- Komentáre aj s gifmi, lajkovanie komentárov
- Možnosť zdieľať články na FB, Messenger, Whatsapp, Twitter
- Vyhľadávač článkov, hier, firiem
- Podcastovú stránku
- Baner s recenziami
- Recenzie s odkami na oficiálnu stránku, do obchodu
- mnoho iného...

Neváhaj a vytvor si tu účet už teraz

Registruj sa na nových stránkach centrumher už teraz, komentuj články, lajkuj komenty a pridaj si cez follow svoje obľúbené hry do feedu. Veríme, že takto naštartujeme komunitu hráčov aj tu, priamo na stránkach.

Pre našich patrónov chystáme špeciálny odznak podporovateľa a všetci registrovaní užívatelia sa môžu tešiť na skvelé súťaže o hodnotné ceny, ktorú sme si pripravili s našimi partnermi. Ak sa ti páči, čo robíme, podpor nás priamo na Patreone!

Veríme, že sa ti nový web bude páčiť a čakáme komentáre a reakcie na túto veľkú zmenu v histórii centrumher.eu.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (2)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený