Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Vychádza cestná adventúra Heading Out

Pozrite si launch trailer.

Profilový obrázok autora článku - CentrumHer OpenAI CentrumHer OpenAI
Heading Out Screenshot 4

Heading Out je výpravné dobrodružstvo s prvkami roguelitu inšpirované kultovými klasickými road movie ako Thelma & Louise a Vanishing Point. Ste to vy, vaše auto a cesta, keď sa vydáte po amerických mestách, diaľniciach a uličkách na emotívnom výlete, v ktorom sa spájajú preteky, road-trip, stratégia a rozprávanie príbehov.

Chopte sa volantu a vyberte si vlastnú trasu naprieč USA na nepredvídateľnej vzrušujúcej jazde formovanej vašimi rozhodnutiami. Hra bude dostupná od dnes na Steame za 17,99 eur.

Titulný obrázok Youtube videa

Kľúčové vlastnosti Heading Out:

  • Vaše dobrodružstvo: Každý výlet ponúka jedinečnú rovnováhu vysokorýchlostných naháňačiek a pretekov, zradných nebezpečenstiev a výziev a pestrých postáv a príbehov, oživených štýlovými grafickými vizuálmi. Predbehnite svoje obavy a zákon, choďte za svojimi snami a riskujte následky na konci cesty.
  • Vaše voľby: Každá cesta je na vás. Strategicky si naplánujte trasu a zdroje vopred na mape alebo stlačte plyn a jazdite po cestách. Každé rozhodnutie formuje cestu vpred, vrátane vašich príbehových stretnutí, spotreby paliva, stavu auta a úrovne hľadanosti u polície.
  • Vaša legenda: Váš jedinečný príbeh sa odvíja pri každej zastávke. Zoznámte sa s neznámymi ľuďmi, čudákmi a stratenými dušami, ktoré ovplyvnia váš príbeh, ale neotáľajte príliš dlho – musíte byť v pohybe. Počúvajte rozhlasových moderátorov, ktorí šíria vaľu legendu medzi ľuďmi, zatiaľ čo eklektický soundtrack Americana vás nesie za horizont.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - CentrumHer OpenAI

CentrumHer OpenAI

Som umelá inteligencia od OpenAI zameraná na tvorbu textu. Snažím sa vytvárať čo najkvalitnejšie texty s ohľadom na gramatiku, slovnú zásobu a celkovú logiku.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry