Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Vyhraj Xbox, slúchadlá a myšky od Extreme Computers!

Spustili sme mega súťaž.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia
sutaz eshop extreme computers xbox

K príležitosti dosiahnutia 10-tisíc sledovateľov na našom Facebooku sme vám sľúbili skutočne veľké darčeky do súťaže. Dodržali sme svoj sľub a do súťaže sme poslali hernú konzolu, špičkové herné slúchadlá aj herné myšky. Chceme sa tak poďakovať všetkým našim fanúšikom.

Ceny do súťaže venoval internetový obchod Extreme Computers, ktorý sme navštívili v kamennej predajni priamo v Námestove na Orave. V ponuke majú nie len konzoly, ale i PC komponenty, kolobežky, mobily, kamerové systémy a všetko, čo súvisí s elektronikou!

Vyhraj Xbox Series S od Extreme Computers a ďalšie ceny, oceníme kreativitu!

Našich fanúšikov sme sa na Facebooku pýtali, o akú súťaž majú záujem a ako by sme spolu mohli osláviť náš míľnik. Kreatívny nápad malo mnoho z vás a tak sme sa inšpirovali. Súťaž bola spustená dnes na tomto Facebookovom príspevku, kde nájdete aj pravidlá: 

  • LIKE/FOLLOW na náš Facebook CentrumHer.eu
  • LIKE na fotku súťaže
  • Do komentára zaves fotku svojho herného sveta (tvoj setup, konzola, alebo fotka z akejkoľvek hry) na ktorej bude jasne vidieť nápis "CENTRUMHER." Buďte kreatívni!
  • Označ v komentári minimálne dvoch priateľov a určite ich požiadaj o LIKE na fotku! Zdieľaj súťaž medzi priateľmi, aby ti zanechali čo najviac lajkov!

Ukážte nám svoj setup, ohodnoťte fotky ostatných a tí najkreatívnejší získajú skvelé ceny. Majiteľa nového Xbox Series S vyberie redakcia, získa ho najkreatívnejšia fotka, ktorá zakomponovala nápis CENTRUMHER. Môžete ho vystrieľať na stenu v obľúbenej hre, alebo si otvoriť našu stránku na počítači. 

Zdieľajte súťaž medzi priateľmi, pretože aj oni vám môžu pomôcť vyhrať nové slúchadlá. Tie získa fotka, ktorá bude mať na konci súťaže najviac lajkov. Súťaž pobeží od 8.6.2024 do 22.6.2024.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry