Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Vývoj Xbox exkluzivity Contraband nejde podľa plánu

Od oznámenia uplynuli už tri roky.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Contraband Xbox

Možno si väčšina z vás dnes už ani nespomenie, no Microsoft chystanú Xbox exkluzivitu Contraband oznámil na svojej konferencii ešte v roku 2021. Odvtedy uplynuli už skoro tri roky a o hre sme prakticky vôbec nepočuli.

A to až do dnes. Ľady prelomil až redaktor Windows Central Jez Corden. Ten vo svojom reporte píše o tom, prečo je okolo hry hrobové ticho. V podstate za to môžu dve veci.

Tou prvou je pandémia. Minimálne teda z časti. Pravdou je, že svet si počas covidu prešiel obrovskou transformáciou, pričom každej firme trvalo rozdielnu dobu, kým svoje procesy upravila tak, aby zamestnanci mohli pracovať plnohodnotne aj z domu.

Tou druhou vecou sú odchody kľúčových ľudí na rôznych dôležitých postoch. Hoci za hrou stoja stovky ľudí, od programátorov až po artistov, strata tých kľúčových, s jasnou víziou, môže byť v niektorých prípadoch až fatálna. Ostáva teda veriť, že v prípade hry Contraband to nebude tento prípad.

Contraband Xbox

Microsoft spojil sily s Avalanche Studios, spoločne ohlásili co-op hru Contraband

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry