Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Vývojári hry Splitgate ukončujú pre hru podporu

Do hry Splitgate viac updatov nedostaneme. Servery však ostanú online.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint Marián Balint

03. September 2022

Splitgate-logo

Hra Splitgate zožala plno úspechov, o ktorých vývojári ani nesnívali. Včera večer však vývojári hry Splitgate na twitteri oznámili že, do hry viac updatov s novými funkciami nebude vychádzať.

Splitgate však ešte dostane jeden posledný battlepass, ktorý výjde 15. septembra a bude pre každého zadarmo. Do Splitgate budú vychádzať updaty, ale budú zamerané čisto na opravenie bugov, a nebudú pridávať žiadne nové veci a funkcie.

Vývojári však tiež v tweete oznámili, že pracujú na novej hre, v rovnakom odvetví, ako je hra Splitgate, bude bežať na Unreal Engine 5 a taktiež bude hra zadarmo.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint

Marián Balint

Recenzent a redaktor, Fanúšik všetkých druhov hier, Playstation a PC hráč, Simracer

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený