Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Vyzerá to tak, že tento týždeň bude oficiálne ohlásené Mortal Kombat 12

Mortal Kombat 12 by malo vyjsť ešte tento rok.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Mortal Kombat 12 potvrdene

Mortal Kombat 12 ešte ani nebolo ohlásené a už píše zaujímavý príbeh. Vyzerá to tak, že hra nebude leaknutá len raz, ale rovno dvakrát. Ale poďme pekne poporiadku.

Ešte vo Februári, počas meetingu s investormi, vôbec po prvýkrát hru spomenul viceprezident spoločnosti Warner Bros. Podľa jeho slov by hra mala vyjsť ešte v priebehu tohto roka.

Druhýkrát bola hra leaknutá len pred pár dňami. Profesionálny hráč bojoviek s prezývkou SonicFox na svojom twitteri napísali, že očakáva ohlásenie Mortal Kombat 12 ešte tento týždeň.

Či sa tak aj skutočne stane nevieme povedať. Každopádne, viete ako sa hovorí - bez vánku sa ani lístok nepohne...

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články