Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Xbox & Bethesda Developer_Direct je prvý event v češtine aj slovenčine

Večer si ho užijete s titulkami.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Xbox Bethesda Developer Direct CZ

Dnes večer sa bude vysielať dlho očakávaná prezentácia prichádzajúcich hier od vývojárov Xbox Game Studios a Bethesdy, respektíve Zenimax. 

Microsoft sľubuje niekoľko významných noviniek o hrách Forza Motorsport, Redfall, Minecraft Legends aj The Elder Scrolls Online. Dozvedieť by sme sa mali napríklad dátum vydania Redfall od Arkane Studios (2.5.2023) a tiež názov novej veľkej expanzie do TES Online (Necrom).

Pecka na tom všetkom je, že event budeme môcť sledovať s českými, aj slovenskými titulkami. Ide tak asi o prvý showcase v histórii, ktorý bude otitulkovaný v oboch týchto jazykoch. 

môžete sledovať s titulkami na YouTube Xboxu, alebo Bethesdy. Alebo si ho môžete pozrieť priamo tu, na centrumher o 21:00 nášho času. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články