Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

The Elder Scrolls Online: Necrom je nové DLC pre TESO

Necrom bude odhalený dnes na streame Xbox+Bethesda.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
The Elder Scrolls Online Necrom

Bethesda a Zenimax dnes plánujú oznámiť nový veľký datadisk pre TESO. Ešte pred tým však názov datadisku unikol na internet - bude sa volať The Elder Scrolls Online: Necrom. Názov sa podarilo vydolovať zo súborov hry, ktoré pribudli po poslednej údržbe a to aj s popisom DLC, ktorý nájdete nižšie.

The Elder Scrolls Online: Necrom otvorí nové prostredia v TESO

Preskúmate Telvanský polostrov, ktorý je domovom vysokých hríbov, skalných veží a mestá Necrom s rozsiahlymi katakombami. Pozriete sa na Zakázané knihy Nekonečnej knižnice a na ohromujúci zázrak Chroma Incognito v ríši Apokryfov.

Tieň nad Morrowindom

Knieža osudu ukrýva tajomstvá príliš nebezpečné na to, aby ich smrteľníci alebo Daedra pochopili. Teraz skryté, no nepokojné sily ohrozujú kráľovstvo Hermaeus Mora v Apokryfe a ak sa tajomstvo Daedrického princa odhalí, môže to rozvrátiť celú realitu.

Nová trieda: Arkanista

Získate silu vďaka tajomstvám Apokryfu a zakázaným vedomostiam Hermaeusa Mora. Arkanista je nová mocná trieda, ktorá je schopná ničivej, obnovujúcej alebo obrannej mágie prostredníctvom ovládania arkán, starobylých rún a stratených zväzkov moci.

Pribudnú noví spoločníci

Na cestách vá budú sprevádzať dvaja noví spoločníci. Odomknite si spoločníkov Redguarda a Argoniánskeho strážcu ovládajúcich arkanistickú moc, ktorí budú bojovať po vašom boku a robiť vám spoločnosť na vašich cestách naprieč celým Tamrielom.

Datadisk bude oficiálne odhalený už dnes večer, na streame Xbox+Bethesda s českými titulkami o 21:00. Hneď po streame bude na Twitchi Bethesdy prebiehať aj hlbší pohľad a detailné predstavenie The Elder Scrolls Online: Necrom.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom The Elder Scrolls Online: Necrom

The Elder Scrolls Online: Necrom

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry