Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

8. epizódu The Last of Us videlo v premiére viac ako 8 miliónov divákov

Seriál zaznamenal oproti prvému dielu 74% nárast v počte divákov.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

07. Marec 2023

The Last of Us TV Show

Seriál The Last of Us je pre HBO a PlayStation Productions absolútnym úspechom. Nie len že aktuálne kraľuje rebríčku popularity a medzi kritikmi sa už teraz zaradil medzi najlepšie seriály vôbec, obľúbili si ho aj diváci.

Zatiaľ poslednú, 8. epizódu, si v premiére (prvých 24 hodín) v USA pozrelo 8.1 milióna divákov naprieč streamovacou platformou HBO Max a klasickou HBO TV stanicou. To predstavuje až 74% nárast v porovnaní s premiérou, ktorú videlo 4.7 milióna divákov. Už hneď druhá epizóda prilákala o milión ľudí viacej, čo zapríčinilo preťaženie serverov služby HBO Max.

The Last of Us Season 2 Wallpaper

Druhá séria The Last of Us seriálu potvrdená!

Navyše, seriál si aj teraz, týždeň pred odvysielaním poslednej epizódy prvej série, nachádza nových divákov. Aktuálny priemer sledovanosti prvých 5 epizód sa blíži k hranici 30 miliónov. Je zrejme len otázkou času, kedy túto hranicu pokorí.

Ak si chcete skrátiť čakanie na nedeľnajšie finále, môžete si pozrieť sériu rozhovorov Creator to Creator, kde sa tvorcovia bavia o rôznych aspektoch natáčania. Alebo sa započúvať do oficiálneho podcastu.

Tak či onak, všetko podstatné o seriáli nájdete na našej stránke seriálu.

Shannon Berry Abby The Last of Us

Asi poznáme herečku, ktorá zahrá Abby v seriáli The Last of Us

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (1)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články