Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Ako dopadol Mass Effect Legendary Edition v recenziách?

Pozrite sa na hodnotenia.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

17. Máj 2021

Mass-Effect-Legendary-Edition

Mass Effect je jedna z najlepších trilógií v histórii herného priemyslu, ale na pôvodných hrách sa už podpísal zub času. Bioware však v piatok vydalo Mass Effect Legendary Edition, akýsi remaster prvých troch hier.

Nejde však o remake ale skôr o grafický mód pre prvé tri hry. Aj preto je mnoho fanúšikov sklamaných, že niektoré zlé dizajnové rozhodnutia z prvej hry ostali zachované. Trilógia však vyzerá lepšie, ako kedykoľvek predtým a teraz je najlepší čas si ju vychutnať. Platí najmä pre tých, ktorí Mass Effect nikdy nehrali.

Na Metacritic si legendárna edícia vyslúžila hodnotenie až 90%, čo je zhruba rovnako, ako priemer prvých troch hier. Na úspech dvojky jej ešte chýba pár percent, no Bioware týmto remasterom rozhodne nič nepokazilo. Pre hry Mass Effect si môžete stiahnuť aj češtinu, takže vám trilógiu môžeme vrelo odporučiť.

Hráčom najmä v Rusku a Poľsku vadí to, že si nevedia zmeniť nezávisle jazyk dabingu a jazyk tituliek. Ruský a Poľský dabing je vraj hrozný, ale tak nás sa to netýka.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený